دفاع شخصی
اتفاق تكراری برای جودو؛

تعویق باردیگر اعلام رای نهایی دادگاه CAS در پرونده جودو ایران

تعویق باردیگر اعلام رای نهایی دادگاه CAS در پرونده جودو ایران

دفاع شخصی: دادگاه حکمیت ورزش امروز جمعه نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با ارسال ایمیلی به فدراسیون جودو کشورمان، زمان اعلام رای نهایی دادگاه حکمیت را بار دیگر به مدت یک ماه تمدید کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، دادگاه حکمیت ورزش امروز جمعه نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با ارسال نامه ای به فدراسیون جودو ایران نوشت: «با توجه به حساسیت پرونده و احتیاج به بررسی بیشتر برای داوران، زمان اعلام رای نهایی یک ماه دیگر تمدید گردید.»
فدراسیون جهانی جودو شهریورماه ۱۳۹۸ و به دنبال اتفاقات مسابقات قهرمانی جهان در ژاپن، جودو ایران را تا اطلاع ثانوی تعلیق و محروم کرد. بعد از آن فدراسیون جودو کشورمان با طرح شکایت در دادگاه بین المللی حکمیت ورزش CAS به حکم فدراسیون جهانی اعتراض کرد.
این دادگاه هم بعد از برگزاری جلسه حضوری و چند بار تعویق، در نهایت ۱۱ اسفندماه ۱۳۹۹ با لغو تعلیق جودو ایران پرونده را برای تصمیم گیری به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارجاع داد.
کمیته انضباطی فدراسیون جهانی هم نهم اردیبهشت ماه، جودو ایران را به مدت چهار سال و تا شهریورماه ۱۴۰۲ از حضور در میادین رسمی محروم کرد. محرومیتی که فدراسیون جودو ایران ۲۱ روز فرصت داشت در مورد آن اعتراض کند که فدراسیون جودو کشورمان در این خصوص یکبار دیگر به دادگاه حکمیت ورزش کرد.
دوم آذرماه ۱۴۰۰ جلسه رسیدگی به این شکایت هم به صورت آنلاین از جانب CAS و با حضور داوران و طرفین پرونده برگزار شد و اعلام رای سه بار به تعویق افتاد. امروز و برای چهارمین بار اعلام رای برای یک ماه دیگر معوق شده است.


منبع:

1401/02/15
16:22:03
5.0 / 5
434
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد