دفاع شخصی

اولین مدال بوکسورهای نوجوان در قهرمانی آسیا

اولین مدال بوکسورهای نوجوان در قهرمانی آسیا

به گزارش دفاع شخصی در سومین روز از رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا، اولین مدال تیم نوجوانان ایران حتمی شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، امروز (یک شنبه) ۳۱ مرداد ۱۴۰۰، در سومین روز از رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ۲۰۲۱ امارات، دو بوکسور دیگر تیم نوجوانان ایران به روی رینگ رفتند که در پایان، اولین مدال برنز بوکسورهای نوجوان ایران در این مسابقات قطعی و یکی دیگر از نمایندگان تیم نوجوانان حذف شد.
ابتدا در وزن ۶۰ کیلوگرم، علیرضا براتعلی پور در مرحله یک چهارم نهایی با برتری مقابل «عبدالعزیز» از امارات قرار گرفت و با شکست دادن این حریف خود راهی مرحله نیمه نهایی شد. بدین سان مدال برنز نماینده ایران هم حتمی شد. وی در دور بعد مقابل بوکسور قرقیز روی رینگ می رود.
اما در ۶۳ کیلوگرم علیرضا موسوی با شکست مقابل «تولکینوف» ازبکستانی از حضور در دور بعد بازماند تا سومین بوکسور حذف شده تیم نوجوانان ایران در این رقابت ها باشد.
پیش از این میلاد فلاحی و محمدسینا مرتضوی دو بوکسور تیم نوجوانان ایران، با شکست مقابل حریفان خود از دور رقابت ها کنار رفته بودند.
این رقابت ها تا هشتم شهریور ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت و تیم ملی ایران هم با ۱۵ بوکسور در چارچوب دو تیم نوجوانان و جوانان، راهی امارات شده است. هدایت این تیم ها را رضا مهدی پور یه عنوان سرمربی برعهده دارد.1400/06/02
22:13:18
5.0 / 5
567
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد