دفاع شخصی

صعود چهار بوکسور جوان ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا

صعود چهار بوکسور جوان ایران به نیمه نهایی قهرمانی آسیا

دفاع شخصی: چهار مدال برنز دیگر بوکسورهای تیم جوانان ایران در قهرمانی آسیا 2021 امارات حتمی شد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ۲۰۲۱ امارات، ۶ بوکسور جوان ایران روی رینگ رفتند که در پایان، علی اصغر افشاری، پوریا سعیدی اصل، محمد پارسی و ابوالفضل فریدی با برتری مقابل حریفان خود، ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی اوزان خود، مدال های برنزشان را نیز قطعی کردند.
بدین سان در وزن ۵۴ کیلوگرم علی اصغر افشاری با شکست دادن «سونباح» از نپال مدال برنزش را قطعی کرد و سپس در وزن ۵۷ کیلوگرم، پوریا سعیدی اصل به سبب انصراف حریفش «نواف علی » از امارات راهی نیمه نهایی شد تا مدال برنز او نیز حتمی شود.
در ادامه محمد پارسی بوکسور وزن ۶۰ کیلوگرم ایران، در دومین مبارزه خود از این رقابت ها مقابل «زین العابدین» از سوریه به برتری دست یافت و ضمن صعود به نیمه نهایی این وزن، مدالش برنزش را قطعی کرد. در وزن ۶۳.۵ کیلوگرم هم ابوالفضل فریدی با شکست «حیدر» از سوریه مدال خودرا قطعی کند.
اما در ادامه، آرمین رستمی در وزن ۶۷ کیلوگرم و سید علی هاشمی در وزن آرمین رستمی با ۷۱ کیلوگرم، به ترتیب با قبول شکست مقابل «سولجینوف» از ازبکستان و «آرمانولی » از قزاقستان، به کار خود در این مسابقات اختتام دادند.
در ایام گذشته نیز علیرضا براتعلی پور در رده سنی نوجوانان، عیسی فردین و مهدی جشنانی در رده سنی جوانان، مدال های برنز خودرا قطعی کرده بودند.
منبع:

1400/06/03
21:07:55
5.0 / 5
590
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد