دفاع شخصی
بوكس قهرمانی رده های سنی آسیا ۲۰۲۱ - امارات

یک فینالیست دیگر برای بوکسورهای جوان ایران

یک فینالیست دیگر برای بوکسورهای جوان ایران

دفاع شخصی: در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی رده های سنی آسیا 2021 امارات، یک بوکسور دیگر جواز حضور در مسابقات فینال را کسب نمود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا ۲۰۲۱ امارات، امروز (پنجشنبه) چهارم شهریور ۱۴۰۰، سه بوکسور تیم نوجوانان ایران در مرحله نیمه نهایی روی رینگ رفتند که در پایان، اسلامی موفق شد راهی فینال وزن خود شود و براتعلی پور و مصباحی هم با مدال برنز به کار خود اختتام دادند.

به این ترتیب ابتدا در وزن ۶۰ کیلوگرم، علیرضا براتعلی پور مقابل «آلماز اوروزبکوف» از قرقیزستان شکست خورد و به مدال برنز بسنده کرد.

در وزن ۷۵ کیلوگرم اما هیربد اسلامی بعنوان نماینده ایران مقابل «ارماتوف» از تاجیکستان به پیروزی دست یافت تا راهی فینال وزن خود شود.

آخرین بوکسور ایران نیز در وزن به اضافه ۸۱ کیلوگرم محمدمهدی مصباحی بود که در مبارزه با «یاردوس» از قزاقستان شکست خورد و با مدال برنز پایان یافت.

فردا (جمعه) در ادامه مبارزات مرحله نیمه نهایی رده سنی جوانان، محمد پارسی، امیر ساعدپناه و مهدی جشنانی از ایران مقتبل حریفان خود به روی رینگ خواهند رفت.

در روز گذشته مسابقات مرحله نیمه نهایی رده سنی جوانان نیز علی اصغر افشاری و عیسی فردین با غلبه بر حریفان راهی فینال شدند و پوریا سعیدی اصل و ابوالفضل فریدی هم با شکست مقابل حریفان مدال برنز را از آن خود کردند.

منبع:

1400/06/05
23:50:25
5.0 / 5
608
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد