دفاع شخصی
پارالمپیك ۲۰۲۰ توكیو,

پاراتکواندوکاران ایران رقبای خویش را شناختند

پاراتکواندوکاران ایران رقبای خویش را شناختند

به گزارش دفاع شخصی مراسم قرعه کشی و جلسه سرپرستان و مربیان پاراتکواندو در شانزدهمین دوره بازی های المپیک برگزار و حریفان نمایندگان ایران در این دوره از رقابت ها مشخص شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، رقابت های پاراتکواندو در بازی های پارالمپیک توکیو طی روزهای ۱۱ تا ۱۳ شهریورماه در سالن «ماکوهاری مسه» توکیو برگزار می گردد. مراسم قرعه کشی و جلسه سرپرستان و مربیان پاراتکواندو با حضور نمایندگان ۳۷ کشور برگزار گردید. این جلسه با حضور دکتر «چو» رئیس فدراسیون جهانی تکواندو، ناظر فنی فدراسیون جهانی، سیدمحمد پولادگر عضو هیأت نظارت بر رقابت های پاراتکواندو در پارالمپیک توکیو، رئیس کمیته داوران و مسئول برگزاری این رقابت ها پیگیری و در مورد موارد لازم مواردی مطرح گردید.
طبق برنامه زمان بندی اعلام شده، روز نخست (پنجشنبه – ۱۱ شهریورماه) رقابت های اوزان ۶۱- کیلوگرم مردان و ۴۹- کیلوگرم زنان برگزار می شود که در این روز ایران نماینده ای ندارد. روز دوم (جمعه - ۱۲ شهریورماه)، مسابقات اوزان ۷۵- کیلوگرم مردان و ۵۸- کیلوگرم زنان انجام می شود که مهدی پوررهنما نماینده ایران است.
بر اساس قرعه کشی انجام شده مهدی پور رهنما نماینده وزن ۷۵- کیلوگرم ایران در این رقابت ها با رنکینگ دوم المپیکی بعد از یک دور استراحت ساعت ۱۳: ۳۰ به وقت محلی (۹ به وقت تهران) در گام نخست به مصاف برنده دیدار «فاتح چلیک» از ترکیه و «ابراهیم سیه» از سنگال می رود.
روز سوم (شنبه – ۱۳ شهریورماه)، مسابقات اوزان ۷۵+ کیلوگرم مردان و ۵۸+ کیلوگرم زنان پیگیری خواهد شد که اصغر عزیزی و رایحه شهاب نمایندگان کشورمان در این روز هستند.
اصغر عزیزی در وزن ۷۵+ کیلوگرم که را رنکینگ دوم بعد از یک دور استراحت در نخستین دیدار ساعت ۱۳: ۴۵ به وقت محلی (۹: ۱۵ به وقت تهران) به مصاف برنده مبارزه «امیرالی» از قزاقستان و «مولینا» از کاستاریکا می رود.
رایحه شهاب هم در وزن ۵۸+ کیلوگرم با رنکینگ ۱۲ ساعت ۱۰: ۳۰ به وقت محلی (۶ به وقت تهران) در نخستین گام با «گولجونوی ناایموا» از ازبکستان می رود و در ادامه با «شوکو اتا» از ژاپن خواهد رفت.


منبع:

1400/06/11
10:33:36
5.0 / 5
604
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد