دفاع شخصی

اعزام سه کشتی گیر قم به جام بین المللی ایوانوویچ صربستان

اعزام سه کشتی گیر قم به جام بین المللی ایوانوویچ صربستان

به گزارش دفاع شخصی قم مدیر کل ورزش وجوانان استان قم اظهار داشت: کشتی گیران استان قم در ترکیب تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با حریفان شرکت کننده در جام بین المللی 2021 صربستان به رقابت می پردازند.


رسول منعم، مدیر کل ورزش و جوانان قم اظهار داشت: در حالیکه تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان ایران پس از حضور در مسابقات المپیک توکیو دور جدید تمرینات و برنامه های آماده سازی خویش را ویژه رقابت های ۲۰۲۱ قهرمانی جهان استارت زده، کشتی گیران مطرح استان قم هم در اردوی این تیم حضور دارند.
وی بیان نمود: سه کشتی گیر از استان قم به نامهای علیرضا نجاتی، محمدجواد رضایی و مهدی ابراهیمی الان عضو تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشورمان هستند که در کنار دیگر نفرات حاضر در اردوی این تیم زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی و دیگر اعضای کادر فنی آماده اعزام به رقابت های جهانی می شوند.
مدیر کل ورزش وجوانان استان قم اظهار نمود: با تصمیم فدراسیون کشتی و کادر فنی تیم ملی و با هدف افزایش آمادگی ملی پوشان کشتی فرنگی کشورمان، این تیم مقرر است در آستانه مسابقات جهانی به رقابت های بین المللی کشتی فرنگی در کشور صربستان اعزام شود، مسابقاتی که با حضور چهره های شاخص کشتی دنیا و با عنوان جام ایوانوویچ برگزار می گردد.
منعم خاطرنشان کرد: بدین منظور اسامی نفرات اعزامی به جام ایوانوویچ صربستان اعلام گردید که در میان آنها علیرضا نجاتی و محمدجواد رضایی در وزن ۶۷ کیلوگرم و مهدی ابراهیمی در وزن ۸۷ کیلوگرم نمایندگان استان قم هستند، مسابقاتی که روز سیزدهم شهریور ماه در کشور صربستان به انجام می رسد.
وی اظهار داشت: اعزام این تیم با حضور کشتی گیران اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم انجام می شود و در وزن ۵۵ کیلوگرم محمدهادی شعبانی و پویا دادمرز، ۶۰ کیلوگرم امید آرامی، ۶۷ کیلوگرم علیرضا نجاتی و محمدجواد رضایی، ۷۲ کیلوگرم علی ارسلان، ۷۷ کیلوگرم امین کاویانی نژاد، ۸۷ کیلوگرم مهدی ابراهیمی و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم علی اکبر یوسفی نمایندگان ایران هستند.
منبع:

1400/06/12
14:08:51
5.0 / 5
557
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد