دفاع شخصی
فرهادیان:

حوزه فنی جزو وظایف سازمان تیم های ملی تکواندو نبود

حوزه فنی جزو وظایف سازمان تیم های ملی تکواندو نبود

به گزارش دفاع شخصی رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو اشاره کرد: تصمیم گیری در زمینه های فنی از همان ابتدای شروع کارم جزو وظایف سازمان تیم های ملی نبود.


آرش فرهادیان در گفتگو با ایسنا، درباره سرانجام برگزاری جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو و این که آیا شاهد تغییر و تحول در کادرهای فنی خواهیم بود یا خیر، اظهار نمود: مقرر است طی روزهای آتی و باتوجه به اختتام رقابت های پارالمپیک، جلسه کمیته فنی برگزار و تصمیم نهایی درباب کادر فنی تیم های ملی اتخاذ شود.
رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو، اضافه کرد: این که وضعیت نهایی کادرهای فنی چه باشد و چه تغییراتی صورت گیرد دقیقا معلوم نیست. شرایطی پیش آمد و دوستان مباحث زیادی را در جلسات کمیته فنی مطرح نمودند. گزینه های مختلف همچون سرمربیان فعلی تیم های ملی تکواندو نیز مورد بررسی قرار گرفتند و طی روزهای آتی در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا احتمال تغییر کادر فنی بانوان نیز جدی است یا خیر، اشاره کرد: بله. برنامه کمیته فنی این است که یا با افراد جدید در زمینه های فنی کار را جلو ببرد یا این که با نفرات موجود کار ادامه پیدا کند، سرمربیان فعلی نیز جزو گزینه ها هستند و کمیته فنی در نهایت در این زمینه تصمیم گیری خواهدنمود.
فرهادیان درباره انتقادات زیاد به بیانیه کمیته فنی فدراسیون و اهتمام برخی افراد در این که فقط کادر فنی و بازیکنان مقصر ناکامی در المپیک توکیو نام گیرند و تقصیر کمی متوجه فدراسیون تکواندو باشد، اظهار داشت: اشتباهی که صورت گرفت این بود که برخی دوستان بیانیه کمیته فنی را با صحبت های سخنگوی کمیته فنی اشتباه گرفتند یا این که با هم یکی دانستند. آقای رضایی در صحبت های خود عنوان کرده بود که تعیین درصد نظر شخصی ایشان است. در بیاینه کمیته فنی اصلا بحث درصد مطرح نبود. همه مسئولان فدراسیون تکواندو، همچون بنده مسئولیت کامل نتایج المپیک توکیو را می پذیریم و همانطور که رئیس فدراسیون تکواندو نیز رسما اظهار شرمندگی و عذرخواهی کردند، ما نیز شرمنده نتایج بدست آمده هستیم و از همه کسانی که خاطرنشان مکدر شد عذرخواهی می نماییم. وقتی فدراسیون مسئولیت کامل نتایج را بر عهده می گیرد اصلا اهتمام بر این نیست که که بخواهیم تقصیرات را بر گردن کادر فنی و بازیکن بیاندازیم.
رئیس سازمان تیم های ملی تکواندو در پاسخ به این پرسش که آیا وی نیز جزو گزینه های تغییر است یا خیر، اظهار داشت: از روز اول هم عرض کردم و باز هم تاکید می کنم. زمانیکه از من خواسته شد کارم را در این سمت شروع کنم همان موقع نیز این مساله عنوان شد که مباحث فنی به افراد فنی واگذار شود و سازمان تیم های ملی ماموریت سازماندهی و ساختاری تیم های ملی را دنبال کند چونکه مباحث فنی یکی از بخش های بسیار مهم و موثر در تیم های ملی است. وظیفه سازمان تیم های ملی برگزاری اردوها، اعزام ها، موارد پزشکی، روابط عمومی تیم های ملی، موارد حقوقی و خیلی از مسائل دیگر بوده که بخش های گسترده و پیچیده ای است اما بحث های فنی از همان ابتدا بخاطر اهمیت و تخصص باید به نفرات حوزه فنی واگذار شود و این مساله جزو وظایف سازمان تیم های ملی نبود.
وی اشاره کرد: اصراری برای ماندن ندارم و فدراسیون هر تصمیمی بگیرد تابع خواهیم بود. باز هم از تمام کسانی که بخاطر نتایج تیم ملی آزرده خاطر شدند عذرخواهی می کنم.
منبع:

1400/06/14
21:37:10
5.0 / 5
744
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد