دفاع شخصی

تقدیر فدراسیون کاراته از مربیان سازنده قهرمان المپیک توکیو

تقدیر فدراسیون کاراته از مربیان سازنده قهرمان المپیک توکیو

به گزارش دفاع شخصی فدراسیون کاراته از مربیان سازنده سجاد گنج زاده قهرمان المپیکی کاراته ایران تقدیر کرد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مراسم تقدیر از مربیان سازنده سجاد گنج زاده قهرمان المپیکی کاراته کشورمان امروز در محل فدراسیون کاراته برگزار شد.
در این نشست که سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون، محسن آشوری سرپرست نایب رئیسی، وحید مومنی دبیر فدراسیون، علیرضا احسانی دبیر کمیته فنی، سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی و سجاد گنج زاده حضور داشتند از زحمات امان اله جنگجو، رضا خوش سیما و موسی گنج زاده مربیان سازنده سجاد گنج زاده قهرمان طلایی المپیک کشورمان با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد.
سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون در این نشست عنوان کرد: مربیان سازنده کاراته کشورمان موتور محرک کاراته ایران هستند و تقدیر از این عزیزان تقدیر از تمام مربیان قهرمان پرور کشورمان است که نقش به سزایی در رشد و پیشرفت کاراته دارند.
سجاد گنج زاده طلایی کاراته ایران در المپیک توکیو هم در این نشست عنوان داشت: از فدراسیون کاراته بابت این اقدام پسندیده تقدیر و تشکر می کنم. همه این عزیزان نقش پررنگی در موفقیت هایم داشتند و جا دارد بار دیگر از زحمات مربیانم تقدیر و تشکر کنم.
در این مراسم سجاد گنج زاده هم هدایایی را برای مربیان سازنده خود در نظر گرفت.
منبع:

1400/06/17
23:54:12
5.0 / 5
522
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد