دفاع شخصی
دبیر خطاب به وزیر ورزش:

آنقدر از حق کشتی می گویم تا من را بردارید

آنقدر از حق کشتی می گویم تا من را بردارید

رئیس فدراسیون کشتی خواهان توجه جدی وزارت ورزش به کشتی بعنوان ورزش اول ایران شد و اظهار داشت: مسؤلان ورزش در زمان برگزاری مسابقات کشتی سینه شان را ستبر می کنند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، علیرضا دبیر در مراسم افتتاح کمپ تیم های ملی کشتی خطاب به وزیر ورزش، اظهار داشت: اگر آن چیزی که حق کشتی است داده شود حتما کشتی بالا می آید. ما به همه مسابقات تیم می فرستیم همین امشب ۱۴ کشتی گیر به بلاروس می فرستیم که هزینه شان نفری ۳۱ میلیون تومان می شود. اگر ۳ ماه مانده به المپیک پول به ما بدهید به کار ما نمی آید. تا یک قران آخر پولمان را وزارت ورزش باید بدهد. روز گذشته معاون شما یک میلیارد به ما داد؛ می خواهم چه کار؟ چون شما آمدید من راحتتر حرف می زنم. در سالن های کشتی مسؤلان سینه شان را ستبر می کنند. حتما باید به ورزش های دیگر هم برسید اما کشتی مثل خاویار است و باید ویژه دیده شود. آنقدر حرف می زنم تا من را بردارید. من برای کشتی همه کار می کنم.

وی تصریح کرد: تیم قرار نبود به صربستان برود اما به محمد بنا گفتم خدا می رساند. نفری ۲۷ میلیون دادیم و ۱۳ نفر را اعزام کردیم. من این قول را می دهم که کشتی این ظرفیت را دارد که مدال های طلای بیشتری بگیرد. ما باید در هر وزن ۴ یا ۵ کشتی گیر خوب داشته باشیم تا به جان هم بیفتند.

دبیر افزود: برای مسابقات جهانی نروژ، کشتی فرنگی ما شانس اول قهرمانی است چون که تیم خوبی داریم و زحمت کشیده اند. در آزاد هم حسن یزدانی ما ۲۶ ساله است و همه جوان هستند. تیم های ما با نگاه به المپیک پاریس بسته شده اند. خدا را شکر یک ورزشی در راس کار قرار گرفته و همه باید کمک نماییم که جواب بگیرد و موفق شود.

رییس فدراسیون کشتی تصریح کرد: کمپ تیم های ملی با همه سختی ها و محدودیت ها با هزینه زیاد بازسازی شد. از شما می خواهم یک تکه زمین دیگر هم به ما بدهید تا برای کشتی سازندگی نماییم. حال همه می گویند دبیر زمین ها را می گیرد اما من برای کشتی حرص می خورم. پیست دوومیدانی ما از معدود پیست های جهان است که زیر سایه درختان است و این کار را به سختی انجام دادیم. هر اسمی می خواهید بگذارید، اگر کارگر می خواهید، بگویید؛ برای کشتی همه کار می کنم.

دبیر در انتها خطاب به وزیر ورزش اظهار داشت: اگر خود شما پیش از المپیک آتلانتا به چند میدان دیگر می رفتید حتما مدال المپیک هم می گرفتید. خواهش می کنم نگذارید کشتی اینطور شود. ما باید به همه جام های بین المللی برویم. حتی اگر در آسیایی هم ببازیم ایراد ندارد اما در این صورت قول می دهم که درجهانی و المپیک نتیجه می گیریم.
1400/06/20
12:11:23
5.0 / 5
407
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد