دفاع شخصی

نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر ۲۳ سال مشخص شد

نحوه انتخاب آزادکاران ایران در رقابت های جهانی زیر ۲۳ سال مشخص شد

دفاع شخصی: شرایط انتخاب ملی پوشان کشتی آزاد ایران در رقابت های زیر ۲۳ سال جهان مشخص شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رقابت های کشتی زیر ۲۳ سال قهرمانی جهان طی روزهای ۱۰ تا ۱۶ آبان ماه به میزبانی کشور صربستان و در شهر بلگراد برگزار می گردد. شرایط برگزاری انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در رده ی امید برای حضور در این مسابقات به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال علی قلی زادگان، مهدی ویسی، احمد محمدنژاد جواد و امیرحسین شامی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد رده امید درمی آید.
۶۱ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال مجید داستان، داریوش ولی زاده، اسماعیل کریمی و محمدامین خسروی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۶۵ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال کیان محمودجانلو، پیمان نعمتی، محمد حیدری و محمد قاسمعلی که به صورت تک حذفی برگزار می گردد.، در تاریخ ۱۶ مهرماه با حسن عبادی مسابقه می دهد و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۷۰ کیلوگرم: برنده مسابقه ما بین امیرحسین مقصودی، علی اکبر فضلی، محمد بخشی و حسین محمدآقایی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۷۴ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال سبحان یاری، امیرحسین متقی و محسن کوچ نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با محمدصادق فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۷۹ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال علی سوادکوهی، علیرضا کریمی، محمد شهبازنژاد و علی شکوری که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۸۶ کیلگرم: برنده مسابقه درخلال حسین نوری، سجاد غلامی، امیرحسین کاووسی و علی منصوری که به صورت تک حذفی برگزار می گردد به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۹۲ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال مهدی حاجیلوئیان، مبین عظیمی و حسین جلالی نژاد که به صورت دوره ای برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با امیرحسین فیروزپور مسابقه داده و فرد برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۹۷ کیلوگرم: برنده مسابقه درخلال علیرضا عبداللهی، امیرعلی آذرپیرا، سجاد عزیزی و علیرضا رکابی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.
۱۲۵ کیلوگرم: برنده مسابقه بین علیرضا اکبرپور، مهدی هاشمی، سالار حبیبی و مصطفی طغانی که به صورت تک حذفی برگزار می شود، در تاریخ ۱۶ مهرماه با عباس فروتن مسابقه داده و نفر برنده به عضویت تیم ملی کشتی آزاد امید درمی آید.

شرایط برگزاری مسابقه:
۱- کلیه مسابقات در تاریخ ۲ مهرماه و بدون ارفاق وزن برگزار می گردد.
۲- مراسم وزن کشی ساعت ۸ تا ۸: ۳۰ و برگزاری مسابقات ساعت ۱۱ همان روز است.
لازم به ذکر است، رحمان عموزاد، امیرمحمد یزدانی، عرفان الهی، محمد نخودی و امیرحسین زارع به لحاظ شرایط سنی می توانند در مسابقات جهانی امید شرکت نمایند اما به علت توجه به نفرات بعدی و انتخاب ایشان در تیم بزرگسالان، از انتخاب این کشتی گیران صرف نظر شد.
منبع:

1400/06/20
21:40:46
5.0 / 5
540
تگها: تیم , رقابت , شركت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد