دفاع شخصی

یک نقره و یک برنز نتیجه آزادکاران ایران در 5 وزن نخست جام مدوید

یک نقره و یک برنز نتیجه آزادکاران ایران در 5 وزن نخست جام مدوید

به گزارش دفاع شخصی در انتها رقابت های 5 وزن نخست کشتی آزاد جام مدوید، نمایندگان ایران صاحب یک نقره و یک برنز شدند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مسابقات پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام الکساندر مدوید روزهای ۱۹ و ۲۰ شهریور در شهر مینسک بلاروس انجام شد.
در این مسابقات در پنج وزن نخست ۴ نماینده از کشورمان حضور داشتند که پیمان نعمتی و کیان محمودجانلو در وزن ۶۵ کیلوگرم به ترتیب به مدال های نقره و برنز رسیدند. مهدی ویسی در وزن ۵۷ کیلوگرم و محسن کوچ نژاد در وزن ۷۴ کیلوگرم نیز پنجم شدند.
در وزن ۵۷ کیلوگرم مهدی ویسی بعد از استراحت در دور نخست در دور دوم در صورتیکه ۱ بر صفر مقابل مسلم سعدالله یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و باتوجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، ویسی به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار مقابل گوگا ژیگوا از گرجستان با نتیجه ۶ بر ۱ مغلوب و پنجم شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم کیان محمودجانلو بعد از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۶ از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده کشورمان در این وزن، بعد از استراحت در دور نخست، در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی دست یافت. دو نماینده کشورمان در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. نعمتی در دیدار فینال مقابل رمضان فرضعلی اف از روسیه با نتیجه ۸ بر ۸ مغلوب شد و به مدال نقره رسید.
محمودجانلو نیز با شکست مقابل نعمتی راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر صفر از سد مصطفی احمداف از تاجیکستان گذشت و سوم شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محسن کوچ نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۲ مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و باتوجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، کوچ نژاد به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه باتوجه به حاضر نشدن حریف بلاروسی پیروز دیدار شانس مجدد شد و به دیدار رده بندی راه پیدا کرد. کوچ نژاد در این دیدار مقابل دیمیتری جیووی از گرجستان با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب و پنجم شد.
منبع:

1400/06/23
09:45:42
5.0 / 5
579
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد