دفاع شخصی
اختصاصی دفاع شخصی

انتخابات فدراسیون زورخانه ای باطل شد

انتخابات فدراسیون زورخانه ای باطل شد

به گزارش دفاع شخصی با حکم شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری، انتخابات ریاست فدراسیون کشتی پهلوانی و ورزش های زورخانه ای باطل شد، رایی که قابل تجدید نظر است.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون ورزش های زورخانه ای ۱۹ خرداد در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و در انتها مهرعلی باران چشمه با کسب ۲۲ رای در مقابل ۱۹ رای مجتبی جوهری، بعنوان رئیس این فدراسیون انتخاب گردید.

پس از آخر انتخابات، مجتبی جوهری رئیس سابق فدراسیون ورزش های زورخانه ای و یکی از نامزدهای ریاست این فدراسیون به همراه محمد کاظم کوهی دیگر نامزد انتخابات، با بیان تخلف و عرضه مدارک در خصوص چیدمان مجمع با هدف کسب رای، به دیوان عدالت اداری طرح شکایت کردند و خواهان رسیدگی دیوان به این مورد شدند.

شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری هم ۳۰ خرداد با صدور رای و دستور موقت، نتیجه انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی را بی اثر اعلام نمود. دیوان عدالت اداری در ابلاغیه ای به وزارت ورزش، اعلام کرد، نتیجه انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی و حکم صادره مهرعلی باران چشمه برای ریاست این فدراسیون و سایر اقدامات متخذه بر آن، تا تعیین تکلیف نهایی «کان لم یکن» و بلااثر است.
حال با گذشت نزدیک به ۳ ماه از برگزاری انتخابات، شعبه ۴۵ دیوان عدالت اداری در حکمی به شماره ۱۴۰۰۳۱۳۹۰۰۰۱۵۳۳۱۴۸ و تاریخ ۰۶/۲۱/ ۱۴۰۰ با تشریح کامل تخلفات صورت گرفته در برگزاری انتخابات، حکم نهایی خویش را در خصوص ابطال انتخابات فدراسیون ورزش های زورخانه ای اعلام نمود.
این رای قابل تجدیدنظر است.
منبع:

1400/06/24
14:34:33
5.0 / 5
658
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد