دفاع شخصی

کری خوانی قهرمان تایلندی قبل از نبرد با رزمی کار ایرانی

کری خوانی قهرمان تایلندی قبل از نبرد با رزمی کار ایرانی

به گزارش دفاع شخصی رضا گودری در حالی اول آبان ماه در ورزشگاه لومپینی به دیدار رقیبی از کشور تایلند می رود که حریف امیدوار به کسب پیروزی خانگی است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، رزمی کار عنوان دار ایرانی در مبارزه ای سخت به دیدار «نومپون دایموند» قهرمان مطرح تایلندی خواهد رفت. این تایلندی با رکورد ۲۸۳ مبارزه حرفه ای موی تای و دو عنوان قهرمانی تایلند، قبل از شروع این مسابقه حساس برای حریف ایرانی خود رجزخوانی کرده است.
وی درباره رقابتش با گودری گفته است: از برنامه ریز مبارزات «لومپینی» با این همه سابقه چنین انتظاری نداشتم که حریفی را برایم انتخاب کنند که به هیچ عنوان در قد و قواره ام نیست. من رکورددار مسابقات حرفه ای هستم و در سازمان های معتبر با حریفان بنام روبرو شده ام. وی مدعی شده که اگر شانس با گودری یار باشد، مبارزه در مقابل وی را در یک راند خاتمه می بخشد.
این مبارز تایلندی که هم اکنون در کمپ «پی کی» زیر نظر «سانچای» قهرمان افسانه ای موی تای تمرین می کند، در ادامه خط و نشان های خود گفته است: من این ورزشکار ایرانی را یکبار شکست دادم و در واقع این مسابقه برایم حکم تمرین را دارد.
اما رضا گودری مبارز که در کمپ «ونوم»، یکی از معروفترین کمپ های ورزشی در جهان و همکار اصلی سازمان UFC خویش را برای نبردی تمام عیار با «دایموند» آماده می کند، در واکنش به کری خوانی های این مبارز تایلندی می گوید: البته که تجربه بسیار مهم می باشد، اما معتقدم هر کس بیشتر تمرین کند، اساسا نتیجه بهتری می گیرد. من اهل حاشیه سازی نیستم و ترجیح می دهم حرفم را درون رینگ بزنم.
وی تصریح کرد: می خواهم به او درس بزرگی بدهم تا بداند ایرانیان به جای سخن گفتن، مرد عمل هستند. قول می دهم یک مبارزه فراتر از انتظار به نمایش بگذارم و این قهرمان مغرور تایلندی را از سخنانش پشیمان کنم.

1400/06/27
12:23:27
5.0 / 5
827
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد