دفاع شخصی
سرمربی تیم:

ماهشهر تیم گمنام و شگفتی ساز لیگ برتر ووشو بود

ماهشهر تیم گمنام و شگفتی ساز لیگ برتر ووشو بود

خوزستان سرمربی تیم هیات ووشو ماهشهر درباره سومی این تیم در لیگ برتر کشور با تلفیقی از جوانان و ورزشکاران ۱۶ تا ۱۸ ساله، اظهار داشت: ما در واقع یک تیم گمنام بودیم که شگفتی ساز شدیم.


احمد عسکری مهر در گفت و گو با ایسنا درباره سومی تیمش در لیگ برتر کشور، اظهارکرد: این رقابت ها به صورت متمرکز و در دو گروه به میزبانی تهران برگزار شد که ما در گروه خودمان بعنوان تیم دوم به مرحله نیمه نهایی صعود کردیم. در این مرحله بازی ها ضربدری بود که در مسابقه اول به مصاف تیم دانشگاه آزادی رفتیم که ووشوکاران ملی پوش در اختیار داشت و بنابراین با تیم ذخیره مان رو به روی این تیم حاضر شدیم تا تمام انرژی مان را برای بازی با پارس جنوبی که برای تعیین تیم سوم لیگ بود، بگذاریم.
وی ادامه داد: در بازی بعدی مقابل پاس قوامینی قرار گرفتیم که پیش از این توانسته بود، شش بار قهرمان لیگ برتر شود. این تیم دارای بازیکنان مدعی، صاحب نام و ملی پوش بود که ما توانستیم با یک بازی مقتدرانه با حساب ۱۰ بر ۴ این تیم را شکست دهیم و برای نخستین بار در تاریخ ووشوی استان خوزستان، روی سکوی لیگ برتر ایستادیم.
سرمربی تیم هیات ووشو ماهشهر اظهار داشت: بهترین های ووشوی ایران در این مسابقات حضور داشتند و شاهد ویترینی از بهترین ها در لیگ برتر بودیم. تیم های مدعی این دوره، بازیکنان سطح بالا که عناوین آسیایی و جهانی را در کارنامه داشتند، جذب کرده بودند و به نظرم مسابقات در سطح رقابت های آسیایی و جهانی برگزار شد.
وی ادامه داد: ما در این رقابت های سنگین به جوان ها و ووشوکاران ۱۶ تا ۱۸ ساله اعتماد کردیم و جواب اعتماد به جوانان را هم گرفتیم. ضمن اینکه حذف تیم پارس جنوبی توسط جوان ترین تیم لیگ، برای همه تعجب برانگیز بود و حتی سوژه رسانه ها شده بود. کسی فکر نمی کرد که قهرمان چندین دوره لیگ برتر توسط تیم ماهشهر که تیمی جوان بود، شکست بخورد. ما تیمی جوان و گمنام بودیم که ما را دست کم گرفته بودند اما در همین رقابت ها تیم های مدعی را از گردونه مسابقات حذف کردیم. ما در واقع یک تیم گمنام بودیم که شگفتی ساز شدیم.
عسکری مهر اظهار داشت: متاسفانه پتروشیمی های ماهشهر از ما حمایت نکردند و تنها یکسری همکاری ها از جانب فرمانداری ماهشهر صورت گرفت اما اسپانسر نداشتیم. توقع داریم که مسؤلان شهری و استانی از تیم ووشو ماهشهر که نماینده خوزستان در لیگ برتر است، حمایت کنند که اگر این مهم محقق شود، قول می دهم با جوانان مستعدی که داریم، قهرمان لیگ برتر هم شویم و لیگ را از دو قطبی بودن که همیشه دانشگاه آزاد یا پارس جنوبی قهرمان می شوند، خارج نماییم. همینطور جا دارد از حمایت ها و تلاشهای آقای شریفی رئیس اداره ورزش و جوانان ماهشهر تشکر کنم.1400/06/28
20:23:36
5.0 / 5
849
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد