دفاع شخصی

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو

ساعی و خلیفه اعضای جدید کمیته فنی تکواندو

پس از دو هفته تعطیلی جلسات کمیته فنی فدراسیون تکواندو، اعضای این کمیته برای تعیین تکلیف کادر فنی در حالی به میز مذاکره باز می گردند که شاهد حضور دو عضو جدید خواهند بود.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، پس از نتایج ضعیف تیم ملی تکواندو در بازی های المپیک، کمیته فنی فدراسیون تکواندو جلسات مختلفی را جهت بررسی نتایج توکیو تشکیل داد که در نهایت به صدور اطلاعیه ای انجامید که مورد انتقاد اهالی این رشته قرار گرفت؛ اطلاعیه ای که به وضوح مشخص نکرد نقشه راه این رشته برای آینده چگونه ترسیم خواهد شد.
اما بند چهارم بیانیه معروف فدراسیون تکواندو «تقویت کمیته فنی با دعوت از کارشناسان خبره» بود که بنظر می رسد فدراسیون حداقل به این یک بند عمل کرده است.
هادی ساعی بهترین ورزشکار ایرانی در بازی های المپیک و موفق ترین تکواندوکار تاریخ ایران و سید نعمت خلیفه از مربیان سازنده و موفق در رشته تکواندو که از تحصلیکرده های این رشته است، بعنوان اعضای جدید به کمیته فنی اضافه شده اند.
بر همین اساس ساعت ۸ بامداد فردا سه شنبه جلسه کمیته فنی برای ادامه بررسی نتایج تیم ملی تکواندو در محل فدراسیون و با حضور اعضای جدید انجام خواهد شد. این که تکلیف کادر فنی در آخر جلسه فردا مشخص می شود یا نه هنوز مشخص نیست.

1400/06/30
18:30:23
5.0 / 5
777
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد