دفاع شخصی

انتخابات تکواندو آسیا

انتخابات تکواندو آسیا

رییس فدراسیون تکواندو کشورمان برای پست نایب رئیسی اتحادیه تکواندو آسیا یکبار دیگر نامزد شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، همزمان با انتخابات فدراسیون جهانی تکواندو، انتخابات اتحادیه های قاره ای هم بصورت آنلاین انجام خواهد شد. به همین دلیل هم اتحادیه آسیا نامزدهای حضور در این انتخابات را برای چهار سال آینده در پست های مختلف معرفی نمود که این مساله حکایت از ثبت نام رییس فدراسیون تکواندو کشورمان دارد.
سیدمحمد پولادگر که اکنون نیز نایب رییس آسیاست، برای تداوم حضور در این سمت باید در انتخابات پیش رو شرکت نماید.
رئیس فدراسیون تکواندو کشورمان در این انتخابات ۵ رقیب دیگر دارد. «ابوبکر عبدالطیف» از عربستان، «احمد تابسوام» از پاکستان، «بانک یانگ» از کره جنوبی، «محمد منصور» از یمن و «ترونگ» از ویتنام دیگر نامزدهای این سمت هستند. از میان این شش نفر، تنها سه نفر انتخاب خواهند شد.
«کی سوک لی» تنها نامزد پست ریاست تکواندو قاره کهن است. برای عضویت در هیأت اجرائی که ۱۱ عضو دارد که ۱۶ نفر از کشورهای قزاقستان، لبنان، فلسطین، بحرین، کویت، چین تایپه، کره جنوبی، هند، اردن، پاکستان، مالزی، سوریه، فیلیپین، ژاپن و امارات نامزد شده اند. ضمن این که برای پست حسابرس هم تنها «یانک کیم» از کره جنوبی ثبت نام کرده است.
«آرمان چیلمانوف» دارنده یک برنز المپیک، سه برنز جهان و قهرمان سایبق آسیا از قزاقستان، «فاجر ین علی» از بحرین و «نانسی بن علی» اردنی از قهرمانان سابق تکواندو بودند که در این انتخابات حاضر هستند. ولی تکواندو ایران با نادیده گرفتن قهرمانان صاحب نام خود، تنها با یک نماینده و آن هم رییس فدراسیون در این انتخابات حاضر است.

1400/07/04
11:14:59
5.0 / 5
782
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد