دفاع شخصی
از سوی اشرف امینی؛

برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد

برنامه های آماده سازی تیم ملی کاراته بانوان تشریح شد

به گزارش دفاع شخصی نایب رییس بانوان فدراسیون اظهار داشت: دو مرحله انتخابی برای تیم ملی برگزار می گردد که مرحله دوم به صورت رفت و برگشتی انجام می شود تا بتوانیم تیمی قوی برای مسابقات جهانی آماده نماییم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، اشرف امینی نایب رییس بانوان فدراسیون کاراته در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون عنوان کرد: دومین مرحله انتخابی تیم ملی بانوان ۹ مهر ماه به صورت دوره ای برگزار می شود که تمامی نفرات حاضر در اردو بانوان به جز سارا بهمنیار، طراوت خاکسار و رزیتا علیپور که رنکینگ جهانی آنها زیر ۱۰ است شرکت خواهند کرد.
وی اضافه کرد: در این مرحله از انتخابی دو نفر برتر هر وزن در اردو باقی خواهند ماند تا آماده مرحله بعدی (سوم) انتخابی شوند. در مرحله سوم هم سه ورزشکار حضور خواهند داشت و مسابقات به صورت دوره ای و رفت و برگشت خواهد بود.
امینی افزود: هر ورزشکاری به دلیل مصدومیت یا مشکلات شخصی در دو مرحله پایانی نتوانند شرکت نمایند، شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست خواهد داد.
نایب رئیس بانوان فدراسیون در ادامه اظهار داشت: در مرحله پایانی این انتخابی که به صورت دوره ای و رفت و برگشت انجام می شود، مرحله رفت آن ۲۰ مهر ماه و مرحله برگشت آن اول آبان خواهد بود تا در مجموع این دو مرحله نفرات اعزامی در ترکیب انفرادی برای مسابقات جهانی مشخص شود.
امینی در مورد تشکیل کومیته تیمی بانوان در مسابقات جهانی اظهار داشت: با نظر کادر فنی که شاخصهای مورد نظر را برای تشکیل ترکیب کومیته تیمی مد نظر دارند که از بین این نفرات از حداکثر ظرفیت استفاده گردد که بتوانیم نفرات بیشتری را در اردو نگه داریم تا با تیمی قوی عازم مسابقات جهانی امارات شویم.
اشرف امینی در انتها اظهار داشت: این مراحل انتخابی در ابتدای هر مرحله اردو که در اینده داریم برگزار می گردد تا اردو ها با نفرات برتر آنها صورت گیرد.


منبع:

1400/07/06
11:04:02
5.0 / 5
539
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد