دفاع شخصی
گیوی:

برادران گرایی آماده حضور در رقابت های قهرمانی جهان هستند

برادران گرایی آماده حضور در رقابت های قهرمانی جهان هستند

به گزارش دفاع شخصی مربی برادران گرایی اظهار داشت: مصدومیت رضا گرایی بهبود یافته و علی گرایی هم با شرایط روحی بهتری کار را برای حضور در جهانی 2021 دنبال می کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، رحیم گیوی مربی ادواری حاضر در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی در مورد وضعیت اردونشینان در آستانه اعزام به رقابت های جهانی ۲۰۲۱ نروژ اظهار نمود: وضعیت تیم خوب است، پس از المپیک ۳ اردو داشتیم، اردوی اول به خاطر این که بیشتر بچه های المپیکی در ترکیب جهانی بودند، به ریکاوری اختصاص یافت. در اردوی دوم فشار نسبی به تیم وارد شد و الان اردوی آخر ماست که به پیپرینگ اختصاص دارد. شرایط خوبی داریم، بیشتر بچه ها جوانند، باتوجه به چرخه و مسابقاتی که پشت سر گذاشتند، تجربه کسب کردند، برخی هم جوان و کم تجربه اند اما باانگیزه هستند.

مربی محمدعلی و محمدرضا گرایی در مورد وضعیت دو برادر شیرازی به برنامه دایره طلایی اظهار داشت: محمدرضا یک مقدار لطمه دیدگی داشت که با فیزیوتراپی حل شد. مشکل وزنی ندارد. بیشتر حریفانش را می شناسد و آنها را آنالیز کردیم. ان شاءالله مثل المپیک بهترین نتیجه را می گیرد. محمدعلی به خاطر باخت و شرایط المپیکی که پشت سر گذاشت از نظر روحی و روانی تا مدت ها به هم ریخته بود اما حالا شکر خدا بهتر است. من امیدوار هستم هم برادران گرایی و هم سایر بچه ها روی سکوی جهانی بروند.

این مربی شیرازی در خاتمه اشاره کرد: محمد بنا راه بردن را خوب به بچه ها یاد داده و همه باانگیزه هستند، ما یک قهرمان المپیک در رشته فرنگی داریم و این برای روحیه همه بچه ها عالی است.

منبع:

1400/07/07
10:08:54
5.0 / 5
578
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد