دفاع شخصی
طباطبایی:

حق کاراته حضور دائمی در المپیک است

حق کاراته حضور دائمی در المپیک است

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون کاراته در جلسه اینترنتی رئیس فدراسیون جهانی با روسای فدراسیون کشورهای مختلف، بر حق حضور دائمی کاراته در بازی های المپیک تاکید نمود.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، پنجمین جلسه آنتونیو اسپینوز، رئیس فدراسیون جهانی کاراته با روسای فدراسیون های قاره آسیا به صورت وبینار با حضور ژنرال ناصر، رئیس کنفدراسیون آسیا و سید حسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته ایران برگزار شد.
این جلسه به منظور بررسی وضعیت کاراته پس از المپیک توکیو در کشور های قاره آسیا و برنامه ریزی و حضور پر قدرت کشورهای آسیایی در مسابقات جهانی دبی تشکیل شد.
در ادامه این جلسه روسای فدراسیون کشورهای مختلف نظرات و پیشنهادات خویش را عرضه دادند و سید حسن طباطبایی هم ضمن تشکر از خانواده بزرگ کاراته که نمایشی بی نظیر در بازی های المپیک توکیو داشت اظهار داشت: کاراته با حضوری چشم گیر در المپیک به دنیا ثابت کرد که حق کاراته حضوری دائم در المپیک است و امیدوارم مجدد به این بازی ها بازگردد.
طباطبایی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه در ایران با انجام واکسیناسیون سراسری درحال عبور از بحران کرونا هستیم و باشگاه های کاراته و تمرینات ورزشکاران درحال از سرگیری در تمامی سطوح است.
رئیس فدراسیون کاراته ایران اضافه کرد: بعد از المپیک اردوهای ملی پوشان کاراته ایران با تمام توان و استفاده حداکثری از ورزشکاران آغاز کردیم تا با تیم هایی قدرتمند در مسابقات جهانی و آسیایی شرکت نماییم.
منبع:

1400/07/08
11:09:54
5.0 / 5
666
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد