دفاع شخصی

اعلام رنکینگ جدید المپیکی های تکواندو

اعلام رنکینگ جدید المپیکی های تکواندو

فدراسیون جهانی تکواندو، رنکینگ المپیکی ماه اکتبر تکواندوکاران را اعلام نمود که در این رنکینگ تازه ترین جایگاه هوگوپوشان مشخص شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه اکتبر را اعلام نمود. بنا بر اعلام قبلی فدراسیون جهانی با عنایت به شروع دوره جدید رنکینگ برای کسب امتیاز و حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس، رنکینگ فدراسیون جهانی از اول آگوست ۲۰۲۱ (۱۰ مردادماه ۱۴۰۰) به این شکل محاسبه می شود؛ از امتیازات سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱، ۲۵ درصد؛ از امتیازات ۲۰۱۹، ۵۰ درصد؛ از امتیازات ۲۰۱۸، ۷۵ درصد و از امتیازات ۲۰۱۷ و پیش از آن ۱۰۰ درصد کسر خواهد شد.
در رده بندی اعلام شده از جانب فدراسیون جهانی، آرمین هادی پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان با ۱۶۷/۲۹ امتیاز در رده پنجم قرار دارد؛ حسین لطفی دیگر تکواندوکار ایران در این وزن با ۵۱/۵۰ امتیاز در رده چهل و نهم قرار دارد.
در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۱۶۳/۱۲ امتیاز در رده ششم قرار گرفت، سروش احمدی با ۱۱۷/۳۷ امتیاز در جایگاه سیزدهم جای دارد و امیرمحمد بخشی نیز با ۹۱/۹۶ امتیاز رده بیست و یکم را به نام خود ثبت کرده است. محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۶۷/۱۶ امتیاز در رده سی و سوم قرار دارد و علی اشکوریان نیز با ۶۵ امتیاز رده سی و ششم را به خود مختص کرده است. سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با ۱۵۳/۲۶ امتیاز در رده پنجم قرار دارد. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۵۷/۸۷ امتیاز رده سی و هشتم را در اختیار دارد.
اما در گروه زنان مهلا مؤمن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۴۳/۱۳ امتیاز رده شصت و ششم را به نام خود ثبت کرده است. نگار اسماعیلی با ۴۰ امتیاز رده شصت و نهم را به خود مختص کرده است. در وزن ۵۷- کیلوگرم پریسا جوادی با ۴۱/۴۳ امتیاز در رده شصت و یکم جای گرفته است. ناهید کیانی با ۳۱/۲۸ امتیاز در رده هفتاد و هفتم قرار گرفت و یلدا ولی نژاد با ۱۹/۰۵ امتیاز رده ۱۱۰ را به خود اختصاص داد. در وزن ۶۷- کیلوگرم کیمیا همتی با ۴۸/۴۹ امتیاز رده چهل و سوم را به نام خود ثبت کرده است؛ ملیکا میرحسینی با ۳۷/۴۰ امتیاز در جایگاه پنجاه و پنجم قرار گرفت.
در وزن ۶۷+ کیلوگرم نیز زهرا پوراسماعیل با ۲۸/۵۹ امتیاز در رده شصت و دوم قرار گرفته است. اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۱۹/۰۱ امتیاز در رده هفتاد و ششم جای دارد.

1400/07/13
11:43:42
5.0 / 5
554
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد