دفاع شخصی

کادر فنی تیم های پایه کاراته عرضه شدند

کادر فنی تیم های پایه کاراته عرضه شدند

دفاع شخصی: سرمربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران کاراته مشخص شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، بعد از بررسی های کمیته فنی و تایید رییس فدراسیون، سرمربیان تیم های ملی نوجوانان، جوانان و امید پسران، مدیر تیم های ملی پایه و سرپرست تیم ملی جوانان مشخص شدند.
با حکم سید حسن طباطبایی رییس فدراسیون، مهدی جعفری بعنوان سرمربی تیم ملی امید، علیرضا کتیرایی بعنوان سرمربی تیم ملی جوانان، رضا میدانرو بعنوان سرمربی تیم ملی نوجوانان، عبدالرضا صحرانورد بعنوان مدیر تیم های ملی پایه پسران و سعید نصرالهی بعنوان سرپرست تیم ملی جوانان منصوب شدند.

پس از انتصاب هایی که از طرف رییس فدراسیون انجام گردید، پروسه برگزاری انتخابی تیم های ملی پایه نیز در این نشست به شرح زیر اعلام شد:
پس از مشخص شدن نفرات اول تا سوم مشترک قهرمانی کشور، یک دور انتخابی دیگر در همان روز با حضور نفرات سوم مشترک و یک یا دو نفر دیگر از بین نفرات پنجم تا هشتم (با تصمیم کادر فنی) به رقابت می پردازند تا از بین آنها یک نفر به اردوی تیم ملی راه یابد. در مجموع نفر اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور به همراه نفر انتخاب شده انتخابی مرحله دوم که همان روز برگزار می گردد به اردوی تیم ملی کاراته راه پیدا می کنند. لازم به ذکر است مسابقات انتخابی مرحله دوم هر وزن پس از مسابقات وزن بعدی برگزار می شود.
همچنین در این نشست تصمیم گرفته شد که سرمربیان جهت تکمیل کادر فنی خود از مربیان سازنده نیز استفاده نمایند.
مسابقات قهرمانی کشور رده های سنی پایه بمنظور تشکیل تیم های ملی پایه و حضور در مسابقات آسیایی طی روز های ۱۷ الی ۲۳ مهر ماه در استان زنجان برگزار می گردد و مسابقات آسیایی نیز از ۲۸ آذر الی یک دی ماه در آلماتی قزاقستان انجام می شود.


منبع:

1400/07/16
14:26:24
5.0 / 5
570
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد