دفاع شخصی
با حضور در مسابقات نوجوانان و جوانان؛

حمید سجادی: جودو ایران حتما در سد پنجمی در المپیک عبور خواهدنمود

حمید سجادی: جودو ایران حتما در سد پنجمی در المپیک عبور خواهدنمود

رقابتهای جودو قهرمانی جوانان و نوجوانان کشور با حضور وزیر ورزش و جوانان شروع شد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این رقابت ها تحت عنوان گرامیداشت نوجوانان فداکار «علی لندی» امروز با حضور ۴۴۰ جودوکار در دو بخش نوجوانان و جوانان در مجموعه ورزشی تختی شروع شد.
در ابتدای مراسم افتتاحیه آرش میراسماعیلی رییس فدراسیون جودو خطاب به وزیر اظهار داشت: حضور شما انگیزه مضاعفی است برای نوجوانان که در قالب لیگ وارد پیکارها می شوند. دو سال در تعلیق ناعادلانه هستیم که البته این مساله پاسداشت آرمان های ماست، ولی این موجب نشده که ما پا پس بگذاریم.
وی افزود: طی شش روز نزدیک به ۷۰۰ جودوکار در این مسابقات به رقابت با هم خواهند پرداخت. همین طور ۷ خانه جودو در کشور تولید شده که مطمئناً با افزایش جودوکاران کشور همراه خواهد بود. مجهزترین آکادمی جودو درحال ساخت است. این یعنی اقتدار و صدای این جودوکاران به دنیا خواهد رسید که جودو ایران زنده است و به امید خدا پس از اختتام تحریم تیم هایی قدرتمند خواهیم داشت.

وی ادامه داد: تعلیق جودو ایران از داخل رقم خورد که به زودی دستشان رو خواهد شد، مورد بی مهری وزارت ورزش سابق و کمیته ملی المپیک همکاری قرار گرفتیم، بودجه ندادند و ما با دست خالی کارهای بزرگی انجام دادیم، قصد داشتند جودو را قربانی کنند، ولی ما با انگیزه ای که در این جوانان وجود دارد با قدرت پیش رفتیم و امیدوار هستم با حمایت شما همچنین با قدرت پیش برویم.

در ادامه این مراسم سید حمید سجادی ضمن خیر مقدم به جودوکاران، مربیان و داوران اظهار داشت: ۴۰ سال از انقلاب می گذرد که شما پای آن ایستاده و این برای ما باارزش است. بعنوان خادم شما در وزارت ورزش و کل جامعه ورزش از فدراسیون ها گرفته تا استانها، در حضور همه مسئولان و آحاد مردم دینی داریم و سهم ما این است که در رشته های خود بدرخشیم. در جودو ۵ بار تا پنجمی المپیک پیش رفتیم.
وی اضافه کرد: جمع ۸۰۰ نفری در مسابقات قهرمانی کشور حضور دارند و باور داریم از این جمع آینده ساز حتما از سد پنجمی المپیک عبور خواهیم کرد.
وی در آخر اظهار داشت: ان شالله این مسابقات سنگ بنای باشد برای ساختن آینده جودو و کسب کرسی های مهم قاره ای و جهانی و به فرموده مقام معظم رهبری، تحصیل، تهذیب و ورزش، تکلیف ماست و وظیفه می دانیم در جهت تحقق این اهداف سرنوشت ساز تلاش نماییم.
همچنین در آخر این مراسم نیز با حضور پدر مرحوم علی لندی از خانواده وی تجلیل شد.

1400/07/23
10:28:08
5.0 / 5
791
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد