دفاع شخصی
دبیر:

اتفافی که برای کشتی افتاد، بخاطر دعای شهدا بوده است

اتفافی که برای کشتی افتاد، بخاطر دعای شهدا بوده است

به گزارش دفاع شخصی رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: از معجزات شهید گم نام فدراسیون کشتی می توانیم یک کتاب 2000 صفحه ای بنویسیم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمدرضا گرایی مدال طلای رقابت های قهرمانی جهان خودرا به شهید گم نام کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی اهدا کرد.
این مراسم در کمپ تیم های ملی کشتی شهید حاج قاسم سلیمانی و در جوار مزار شهید گم نام هشت سال دفاع مقدس انجام شد.

علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی در این مراسم اظهار داشت: در مراسم شهدا صحبت کردن لیاقت میخواهد. ۲ سال پیش بود که دنبال کردیم که شهید گم نام را در خانه کشتی داشته باشیم که البته یکسری مخالف بودند و می گفتند ورزشگاه آزادی چندین سال است فعال است و مسابقات فوتبال برگزار می گردد و حتی پشت خانه کشتی هم سالن کنسرت است.

وی افزود: یک بزرگی به من گفت شهید بزرگوار خودش تصمیم گرفته به اینجا بیاید. این اتفاقی که افتاده و بازسازی خانه های کشتی و نامگذاری خانه های کشتی به نام شهیدان هادی و صدرزاده صدقه سری همین شهید گم نام است. با توجه به این شهید عزیز اصلا نمی دانیم نداری یعنی چی و مشکلات خودش حل می شود و الان هم بهترین کمپ کشتی دنیا را داریم.

دبیر افزود: از معجزات این شهید گم نام طی همین ۲ سال باید یک کتاب ۱۰۰۰ صفحه ای نوشت. در گذشته به شکلی دیگر بود و الان به گونه دیگر است. اتفافی که برای کشتی افتاده دعای شهدا بوده است. در چند روز گذشته در کربلا بودم که محمدرضا گرایی تماس گرفت و تصمیمش را اعلام نمود.

رییس فدراسیون کشتی اشاره کرد: امیدوار هستم این فرهنگ در ورزش ما خوب جا بیفتد و نهادینه شود. ۵۰ تا ۶۰ شهید کشتی گیر داریم و تصاویر آنها را نصب کردیم تا ورزشکاران ما آنها را ببینند که چه کار بزرگی کردند. به گرایی تبریک می گویم که خدا دوستش دارد. ملی پوشان کشتی ما در پیکارهای جهانی با افتخار پرچم کشورمان را برداشتند و دور زدند و باید به کشور و شهدا افتخار کنند.

منبع:

1400/07/25
09:23:05
5.0 / 5
814
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد