دفاع شخصی
آسیابری :

برای کسب مدال طلا به دبی می روم

برای کسب مدال طلا به دبی می روم

عضو تیم ملی کاراته ایران اظهار داشت: یک مدال برنز جهانی را در کارنامه خود دارم و در دومین حضور روی تاتامی قهرمانی جهان به دنبال کسب مدال طلا هستم.علی اصغر آسیابری با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر عنوان کرد: پس از حضور در اردوهای متوالی و با نظر کادر فنی مسابقات انتخابی برگزار شد که موفق شدم در انتها بعنوان نفر اصلی تیم ملی در وزن ۷۵- کیلوگرم جهت شرکت در رقابت های قهرمانی جهان انتخاب شوم.
وی اضافه کرد: سال ۲۰۱۶ در مسابقات جهانی لینز اتریش عضو تیم ملی در وزن ۷۵- کیلوگرم بودم که موفق به کسب مدال برنز شدم. در مسابقات ۲۰۱۸ مادرید بهمن عسگری بود که طلا گرفت و حالا پس از گذشت ۵ سال و البته با تجربه بیشتر و با تلاش مضاعف یک مرتبه دیگر شانس مبارزه روی تاتامی جهانی را به دست آورده ام. سخت تمرین خواهم کرد تا در بهترین شرایط به این مسابقات اعزام شده و ان شاالله بتوانم مدال آقا بهمن را تکرار کنم.
ملی پوش کاراته ایران ضمن اشاره به برگزاری اردوهای تیم ملی عنوان کرد: اردوها خیلی خوب و با امکانات مناسب درحال برگزاری است، کادر فنی تلاش مضاعفی دارند و اعضای تیم هم به شدت تمرین می کنند تا در فاصله زمانی باقی مانده به مسابقات جهانی امارات به آمادگی مطلوب دست یابند.
آسیابری در مورد شناخت از حریفان خود در مسابقات جهانی امارات اظهار داشت: در وزن ۷۵- کیلوگرم چند سالی است که تورنمنت های مختلف و سطح بالایی را تجربه کرده ام و با بهترین های دنیا چندین و چند بار مبارزه کرده ام. شناخت خوبی از همه رقبا دارم. نکته مهم اینجاست که برای کسب مدال جهانی باید شرایط بدنی خوبی داشته باشیم و برابر هر حریفی به پیروزی دست پیدا نماییم.
وی در انتها در مورد لیگ هم اظهار داشت: برای فصل جدید رقابت های سوپر لیگ کاراته باشگاههای کشور با تیم آوای رزم به توافق رسیدم و در صورت برگزاری این مسابقات بتوانم بهترین نتیجه را همراه با سایر اعضای تیم کسب نماییم.

1400/07/30
23:35:22
5.0 / 5
640
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد