دفاع شخصی
مجمع انتخابات فدراسیون تكواندو؛

اعتراض برخی نامزدها به تایید نشدن مدارک مدیریتی

اعتراض برخی نامزدها به تایید نشدن مدارک مدیریتی

برخی از کاندیداهای ریاست فدراسیون تکواندو با حضور در وزارت ورزش نسبت به تایید نشدن مدارک خود از جانب کمیسیون تطبیق اعتراض کردند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون تکواندو شنبه ۲۴ مهرماه به پایان رسید و در نهایت ۱۲ نفر با حضور در دبیرخانه مجمع مدارک خویش را تحویل داده و ثبت نام کردند. دو روز بعد از آخر مهلت ثبت نام سه نفر از نامزدها انصراف دادند و بعد از آن چهارشنبه ۲۸ مهرماه کمیسیون تطبیق وزارت ورزش مدارک مدیریتی ۵ نفر را تایید و اسامی آنها از جانب فدراسیون اعلام گردید.
در این میان تایید نشدن مدارک مدیریتی بعضی از نامزدها همچون پیوند گلزار دبیر پیشین فدراسیون تکواندو، جمشید سهرابی با سابقه بیشتر از ۱۰ سال ریاست هیأت تکواندو تهران که سه دوره هم سابقه نامزدی در انتخابات فدراسیون را داشته و برخی دیگر از نامزدها با همین دست سوابق شائبه هایی را ایجاد کرد.
در همین رابطه بعضی از همین نامزدها با حضور در وزارت ورزش اعتراض خویش را تایید نشدن مدارک خود به صورت مکتوب عرضه کرده و از وزیر ورزش خواهان رسیدگی و رعایت عدالت در برخورد با کاندیداهای انتخابات شدند.
شهرام اربابی یکی از همین نامزدهای معترض بود که در این خصوص به خبرنگار مهر اظهار داشت: این که همه باید تابع قانون باشیم شکی نیست، ولی با بررسی اجمالی اساسنامه مصوبه هیأت وزیران متوجه خواهید شد این اساسنامه با شرایط اختصاصی فدراسیون مغایرت دارد. من در نامه مکتوب خود به آقای سجادی وزیر ورزش در این خصوص توضیح کامل دادم و امیدوارم به صورت دقیق بررس و رسیدگی شود. این که طی روزهای آینده مدارک مدیریتی برخی دیگر از نامزدها در جلسه تجدید نظر کمیسیون تطبیق مورد بررسی قرار گرفته و تایید گردد زیاد است. هر چند تایید صلاحیت اصلی باقی مانده و تا روز برگزاری مجمع اتفاقات دیگری هم در راه خواهد بود.


منبع:

1400/08/03
21:57:01
5.0 / 5
760
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد