دفاع شخصی

نگرانی خیرآبادی از تاخیر در برگزاری اردوی فرنگی کاران ناشنوا

نگرانی خیرآبادی از تاخیر در برگزاری اردوی فرنگی کاران ناشنوا

مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان اظهار داشت: امیدوار هستم با برگزاری هر چه سریع تر اردوهای تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان، فرصت را برای المپیک از دست ندهیم.


جمشید خیرآبادی در گفت و گو با ایسنا، درباره زمان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان، اظهار نمود: تا جایی که اطلاع دارم مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی ناشنوایان مقرر است آبان ماه برگزار شود، اما زمان دقیق آن معین نیست و ما هم چنان منتظر برگزاری این مسابقات هستیم تا زودتر اردوهای تیم ملی را برگزار نماییم.
او اظهار داشت: باتوجه به اینکه اردیبهشت سال آینده المپیک ناشنوایان را پیش رو داریم، تاخیر در برگزاری اردوی تیم ملی کشتی فرنگی جهت شرکت در این رویداد مهم کار را مشکل تر خواهدنمود و ما به آسانی زمان را برای آماده سازی تیم از دست می دهیم.
خیرآبادی اشاره کرد: ما اگر به دنبال کسب سکو در المپیک برزیل هستیم باید قبل از شرکت در این مسابقات حداقل در ۲ تورنمنت برون مرزی حضور داشته باشیم تا کشتی گیران با شناخت از حریفان خود تجربه کافی جهت شرکت در المپیک را داشته باشند.
مدیر فنی تیم های ملی کشتی فرنگی ناشنوایان پیرامون این پرسش که آیا مدال آوران مسابقات جهانی ترکیه نیز باید در مسابقات انتخابی شرکت کنند؟ اضافه کرد: از مسابقات جهانی ترکیه بیش از ۵ ماه است که سپری می شود و در طول این مدت هیچ اطلاعی درباره وضعیت فنی و آمادگی بدنی کشتی گیران نداریم، بدین سبب برای ارزیابی بهتر از عملکرد کشتی گیران باید تمام کسانی که در مسابقات جهانی ترکیه نیز مدال کسب کرده اند در انتخابی شرکت نمایند تا تیم ملی خودرا تشکیل دهیم.
او در آخر اشاره کرد: چون در جریان وضعیت کشتی گیران فرنگی کار ناشنوا نیستیم، باید پس از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، رئیس انجمن و رئیس فدراسیون ناشنوایان تکلیف اردوها را زودتر مشخص کنند تا زمان را برای آماده سازی بهتر کشتی گیران برای شرکت در المپیک از دست ندهیم.1400/08/05
19:55:12
5.0 / 5
623
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد