دفاع شخصی

اعلام برنامه مسابقات آزاد تکواندو

اعلام برنامه مسابقات آزاد تکواندو

فدراسیون تکواندو برنامه مسابقات تکواندو آزاد کشوری را در حالی اعلام نمود که هر تکواندوکار برای حضور در این مسابقات می بایست هزینه کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بنا بر اعلام فدراسیون تکواندو اولین مرحله رقابتهای انتخابی تیم ملی تحت عنوان آزاد کشوری طی روزهای ۲۲ تا ۲۴ آبان در محل فدراسیون تکواندو برگزار می شود و مدعیان حضور در این رقابتها می بایست از امروز سه شنبه تا ۱۶ آبان ماه جهت ثبت نام اقدام نمایند.
نفرات اول و دوم این مسابقات و منتخبین کادر فنی به مسابقات ورود به اردوی تیم ملی که روز پنجم آذرماه برگزار می شود، راه پیدا می کنند.
مدال آوران طلایی دهمین دوره مسابقات جام باشگاه های آسیا، تکواندوکارانی طلایی سی و یکمین دوره مسابقات جام فجر و فینالیست های سومین دوره مسابقات آزاد آسیا، مدال آوران مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۱ - لبنان به همراه مدال آوران بازی های المپیک جوانان ۲۰۱۸ - آرژانتین از حضور در این مسابقات معاف می باشند.
بر اساس بخشنامه این مسابقات هر تکواندوکار برای حضور در رقابتها که عنوان انتخابی تیم ملی را دارد باید ۲۰۰ هزار تومان هزینه ثبت نام، ۳۰۰ هزار تومان هزینه تست PCR و ۴۳۰ هزار تومان هزینه اسکان در هتل را پرداخت کند. برمبنای بخشنامه این مسابقات هر تکواندوکار برای حضور در رقابتها که عنوان انتخابی تیم ملی را دارد باید ۲۰۰ هزار تومان هزینه ثبت نام، ۳۰۰ هزار تومان هزینه تست PCR و ۴۳۰ هزار تومان هزینه اسکان در هتل را پرداخت کند.

1400/08/12
12:19:21
5.0 / 5
686
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد