دفاع شخصی
كاراته قهرمانی جهان- امارات

گنج زاده نامزد حضور در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی کاراته

گنج زاده نامزد حضور در کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی کاراته

دفاع شخصی: دارنده مدال طلای بازیهای المپیک برای حضور در انتخابات کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی بعنوان نماینده ایران شرکت می کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، در حاشیه بیست و پنجمین دوره رقابتهای کاراته قهرمانی جهان انتخابات کمیسیون ورزشکارات WKF انجام خواهد شد. کمیسیون ورزشکاران فدراسیون جهانی شش عضو دارد که دوره حضور دو عضو آن به اسامی «ریو کییونا» از ژاپن و «ویکی پانتسیدو» از یونان اختتام یافته و از این کمیسیون خارج می شوند.
برای جایگزینی این دو عضو هفت نفر نامزد شده اند. سجاد گنج زاده از ایران، «استانیسلاو هورونا» (اوکراین)، «ریو کییونا» (ژاپن)، «ویکی پانتسیدو» (یونان)، «اینگریدا سوچانکووا» (اسلواکی)، «ایو مارسیال تادیسی» (مجارستان) و «ایرینا زارتسکا» (آذربایجان) هفت کاراته کاهایی هستند که در جریان رقابتهای قهرمانی جهان برای حضور در این کمیسیون به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت. کلیه کاراته کاهای حاضر در بیست و پنجمین دوره رقابتهای قهرمانی جهان در این رأی گیری شرکت می کنند.
معرفی نامزدهای عضویت در کمیسیون ورزشکاران:
سجاد گنج زاده از ایران نفر دوم رنکینگ وزن ۸۴+ کیلوگرم کومیته مردان و دارنده مدال طلای المپیک این دسته است. دارنده چهار طلا، دو نقره و یک برنز جهان، طلای بازی های آسیایی، ۵ طلا، سه نقره و یک برنز قهرمانی آسیا می باشد.
«استانیسلاو هورونا» از اکراین، نقر سوم رنکینگ وزن ۷۵- کیلوگرم، دارنده مدال برنز بازی های المپیک توکیو و طلای اروپاست.
«ریو کییونا» از ژاپن در رده سوم رنکینگ کاتای انفرادی، دارنده طلای المپیک، گرند وینر فعلی جهان، سه طلای قهرمانی جهان و قهرمان آسیاست.
«ویکی پانتسیدو» از یونان نفر هجدهم رنکینگ جهانی، نایب قهرمان اروپا و ۵ مدال طلا در مسابقات بین المللی همچون عنوان قاره ای در سال ۲۰۱۰ است.
«اینگریدا سوچانکووا» از اسلواکی نفر دهم رنکینگ جهانی، دانرده برنز قهرمانی اروپاست و گرند وینر سابق وزن ۶۱- کیلوگرم است.
«ایو مارسیال تادیسی» از مجارستان نفر پنجم رنکینگ جهانی، سه بار مدال آور مسابقات قهرمانی قاره ای است. نایب قهرمان مسابقات جهانی ۲۰۱۶ بود، بعد از کسب مقام چهارم مسابقات انتخابی المپیک، به سختی جواز حضور در بازی های المپیک را از دست داد.
«ایرینا زارتسکا» از آذربایجان نفر اول وزن ۶۸- کیلوگرم رنکینگ جهانی، دارنده مدال نقره بازی های المپیک و طلای اروپا و جهان است.
کمیسیون ورزشکاران WKF هم اکنون توسط «نگوین هوانگ نگان» از ویتنام، «ویکی پانتسیدو» از یونان، «آنتونیو دیاز» از ونزوئلا، «داگلاس بروس» از برزیل و «ریو کییونا» از ژاپن تشکیل شده است و «دیوید بنتلو» از ایتالیا بعنوان رییس این کمیسیون را بر عهده دارد.


منبع:

1400/08/15
11:36:21
5.0 / 5
560
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد