دفاع شخصی

جدال نزدیک ایران و روسیه بر سر قهرمانی کشتی آزاد زیر 23 سال جهان

جدال نزدیک ایران و روسیه بر سر قهرمانی کشتی آزاد زیر 23 سال جهان

دفاع شخصی: امشب دو تیم ایران و روسیه رقابت تنگاتنگی بر سر قهرمانی کشتی آزاد زیر 23 سال جهان دارند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در آخر مسابقات پنج وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان در بلگراد صربستان، تیم ملی ایران با یک طلا و ۳ برنز با ۷۰ امتیاز صدرنشین شد، آذربایجان و ارمنستان با ۶۰ امتیاز در رده های بعدی قرار دارند و روسیه با یک طلا و یک نقره ۵۵ امتیازی است.
امشب و در رقابتهای پنج وزن دوم ایران و روسیه بر سر قهرمانی جدال نزدیکی دارند.
ایران امشب دو فینالیست و دو شانس کسب مدال برنز دارد که مجموع امتیازات ایران می تواند حداکثر به ۱۵۰ و حداقل به ۱۳۰ امتیاز برسد(اگر مجید داستان در وزن ۶۱ کیلوگرم صاحب امتیاز نشود). حذف مجید داستان در ۶۱ کیلوگرم سبب شده تا ایران در روز پایانی از روسیه کمی عقب بیفتد.
اما روسها با ۳ فینالیست و ۲ شانس مدال برنز، در تمامی اوزان پنج وزن دوم شانس مدال دارند و حداکثر امتیاز آنها می تواند به ۱۶۰ و حداقل به ۱۳۵ امتیاز برسد.
دیدار فینال وزن ۷۴ کیلوگرم بین محمد صادق فیروزپور و حریف روسی می تواند بسیار تعیین کننده باشد، البته اگر سایر کشتی گیران دو تیم مبارزات خودرا برنده شوند.
رقابت برای سکوی سوم بین ارمنستان و آذربایجان خواهد بود و این دو تیم به احتمال بسیار زیاد شانسی برای قهرمانی نخواهند داشت.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در آخر رقابت های پنج وزن نخست کشتی آزاد زیر ۲۳ سال جهان، امیرعلی آذرپیرا در وزن ۹۷ کیلوگرم به مدال طلا رسید و احمد محمدنژاد جوان در وزن ۵۷ کیلوگرم، علی اکبر فضلی در وزن ۷۰ کیلوگرم و علی سوادکوهی در وزن ۷۹ کیلوگرم نیز صاحب مدال برنز شدند.
همین طور در پنج وزن دوم، محمدصادق فیروز پور در وزن ۷۴ کیلوگرم و سجاد غلامی در وزن ۸۶ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند و امیرحسین فیروزپور در وزن ۹۲ کیلوگرم و سید مهدی هاشمی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند.
منبع:

1400/08/17
10:08:10
5.0 / 5
578
تگها: تیم , حریف , رقابت
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد