دفاع شخصی

فعالیت بیش از پنج هزار تکواندوکار در قم

فعالیت بیش از پنج هزار تکواندوکار در قم

دفاع شخصی: قم رییس هیات تکواندو استان قم از فعالیت پنج هزار هشتصد تکواندوکار فعال در قم آگاهی داد.


محمد جمشیدی، رییس هیات تکواندو استان قم، در گفت و گو با ایسنا عنوان کرد: تکواندو استان قم در سال ۹۷ نائب قهرمان نونهالان کشور شد که نشان می داد در بحث پایه ای و استعدادیابی به درستی عمل شده بود.
وی افزود: شیوع ویروس کرونا در سال ۹۸ همه حوزه ها همچون ورزش را به تعطیلی کشاند و استان قم نیز نخستین استانی بود که همه سالن های ورزشی آن تعطیل شدند همین طور آخرین استانی بود که سالن های ورزشی آن باز شدند.
جمشیدی با اشاره به این که برمبنای بانک اطلاعاتی فدراسیون تکواندو تا پیش از شیوع کرونا، استان قم ۵ هزار ۸۰۰ عضو فعال در تکواندو داشته است، بیان کرد: بیش از یک سال تعطیلی لطمه جدی به ورزش وارده کرده است که برای جبران آن نیز زمان زیادی لازم است.
وی با اعلان اینکه هم اکنون مهدی دانائیان، پاراتکواندوکار قمی، برای اعزام به مسابقات آسیایی اردو نشین تیم ملی است، اظهار نمود: دو بازیکن شایسته قمی نیز برای حضور در المپیک نوجوانان توسط سرمربی تیم ملی انتخاب شده بودند که این مسابقات کنسل شد.
رئیس هیات تکواندو استان قم افزود: استان قم در زمینه داوری نیز هشت داور بین المللی دارد که درسال ۹۸، سلیمان قلی زاده توانست در بالاترین سطح جهانی تکواندو داوری کند.
منبع:

1400/08/18
11:42:06
5.0 / 5
625
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد