دفاع شخصی

صعود نماینده آمل به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

صعود نماینده آمل به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

به گزارش دفاع شخصی دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه الف امروز در شهر ری برگزار شد و در انتها تیم فولادین ذوب آمل بعنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور در گروه الف با حضور تیم های فولادین ذوب آمل، رعد پدافند ارتش، شهدای امین آباد ری و شهرداری مسجد سلیمان امروز در شهر ری برگزار شد.

رده بندی تیمی در انتها دور برگشت به شرح زیر است:

۱- فولادین ذوب آمل ۲- رعد پدافند هوایی ارتش ۳- شهدای امین آباد ری ۴- شهرداری مسجد سلیمان

نتایج ۶ دیدار برگزار شده به شرح زیر است:

فولادین ذوب آمل ۸ – شهدای امین آباد ری ۲
فولادین ذوب آمل ۶- رعد پدافند هوایی ارتش ۴
شهدای امین آباد ری ۸- شهرداری مسجد سلیمان ۲
رعد پدافند هوایی ارتش ۶- شهدای امین آباد ری ۴
فولادین ذوب آمل ۷- شهرداری مسجد سلیمان ۲
رعد پدافند هوایی ارتش ۱۰ – شهرداری مسجد سلیمان صفر

نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

شهدای امین آباد ری ۲- فولادین ذوب آمل ۸ (اسامی تیم ری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی حاجی وند، برنده – پویا دادمرز (شرکت نکرد)
۶۰ کیلوگرم: مصطفی بابایی ۱- محسن حاجی پور، برنده ۴ (ضربه فنی)
۶۳ کیلوگرم: عرفان فردی صفر- مهرداد مردانی، برنده ۸
۶۷ کیلوگرمک مهدی رفیعی صفر- سامان عبدولی، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: برهان بهرام زاده ۲- امیرحسین حاجی پور، برنده ۱۰
۷۷ کیلوگرم: امید زالی صفر- امین کاویانی نژاد، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: سجاد اختری ۱- رسول گرمسیری، برنده ۳ (ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: ایوب رشیدی راد ۴- مهدی هدایی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: هادی قربانی، برنده – مهدی فلاح (شرکت نکرد)
۱۳۰ کیلوگرم: امیرحسین صمدی ۱ – فردین هدایتی، برنده ۹

فولادین ذوب آمل، برنده ۶- رعد پدافند هوایی ارتش ۴ (اسامی تیم آمل در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری ۱- مهرگان جهانگیری، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: محسن حاجی پور ۵- علیرضا اسدی، برنده ۶
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۶- آرمین محب قابت ۱
۶۷ کیلوگرم: محمدجواد رضایی، برنده ۸- مصطفی کایدخورده صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا عبدولی ۲- محمد الیاسی، برنده ۷
۷۷ کیلوگرم: امین کاویانی نژاد، برنده ۱۴- سجاد فرج پور ۷
۸۲ کیلوگرم: رسول گرمسیری، برنده ۵- امیرمحمد نامجو ۱
۸۷ کیلوگرم: مهدی هدایی ۶- بهزاد نقیب، برنده ۱۱
۹۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۷- نوید پارسایی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: فردین هدایتی، برنده ۸- شادمان عظیمی ۳

شهدای امین آباد ری ۸- شهرداری مسجد سلیمان ۲ (اسامی تیم ری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی حاجی وند، برنده ۹- محمد حسینوند پناهی صفر
۶۰ کیلوگرم: محمد حاجی وند، برنده ۶- صدرا نبوی ۴
۶۳ کیلوگرم: فرید سیرتی مقدم، برنده ۵ (ضربه فنی)- امید عالیوند صفر
۶۷ کیلوگرم: مهدی رفیعی، برنده ۸- پیمان رضایی صفر
۷۲ کیلوگرم: سید مرصاد میریحیی پور، برنده ۸- مهزیار عباسی صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدمهدی هداوند، برنده ۸- محمدامین حسینی ۳
۸۲ کیلوگرم: محمد آسیایی، برنده ۵ (ضربه فنی) – مجید سلیمانی ۶
۸۷ کیلوگرم: ابوالفضل سپهوند ۱- امیررضا نرگسی، برنده ۳
۹۷ کیلوگرم: هادی قربانی، برنده ۱۱- امیر آدیم ۳
۱۳۰ کیلوگرم: مصطفی آقایی فر صفر- سعید حسین پور، برنده ۹

شهدای امین آباد ری ۴- رعد پدافند هوایی ارتش ۶ (اسامی تیم ری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی حاجی وند نورائی، برنده ۴- مهرگان جهانگیری ۲
۶۰ کیلوگرم: محمد حاجی وند نورائی، برنده ۹- علیرضا اسدی ۶
۶۳ کیلوگرم: فرید سیرتی مقدم ۲- آرمین محب ثابت، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: مهدی رفیعی ۱- محمد عزیزی، برنده ۵
۷۲ کیلوگرم: برهان بهرام زاده ۴- محمد الیاسی، برنده ۸
۷۷ کیلوگرم: محمدمهدی هداوند، برنده ۲- داریوش قلی کیانی، ۱
۸۲ کیلوگرم: سجاد اختری ۳- امیرمحمد نامجو، برنده ۶
۸۷ کیلوگرم: ابوالفضل سپهوند، برنده ۶ (ضربه فنی) – بهزاد نقیب ۶
۹۷ کیلوگرم: هادی قربانی ۳- میثم ترکمان، برنده ۴
۱۳۰ کیلوگرم: مصطفی آقایی فر ۱۰- سجاد موسوی، برنده ۱۲

شهرداری مسجد سلیمان ۲- فولادین ذوب آمل، برنده ۷ (اسامی تیم مسجد سلیمان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی – پویا دادمروز (شرکت نکردند)
۶۰ کیلوگرم: صدرا نبوی صفر- محسن حاجی پور، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: آرش سلیمانی صفر- مهرداد مردانی، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: پیمان رضایی صفر- محمدجواد رضایی، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: مهزیار عباسی صفر- علی ارسلان، برنده ۸ (ضربه فنی)
۷۷ کیلوگرم: علیرضا ارزانی صفر- علی اسکو، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: سجاد علیدوستی صفر- علی امامی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: فرشاد سلیمانی صفر- مهدی هدایی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: حامد سلیمانی، برنده – مهدی فلاح (کشتی نگرفت
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور، برنده ۴ (ضربه فنی)- فردین هدایتی صفر

شهرداری مسجد سلیمان صفر- رعد پدافند هوایی ارتش ۱۰ (اسامی تیم شهرداری در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی صفر- سعید تختایی، برنده ۱
۶۰ کیلوگرم: صدرا نبوی صفر- علیرضا اسدی، برنده ۴ (ضربه فنی)
۶۳ کیلوگرم: امید عالیوند صفر- سعید رحیمی دلخانی، برنده ۸
۶۷ کیلوگرم: حسن طاهری صفر- مصطفی کایدخورده، برنده ۶ (ضربه فنی)
۷۲ کیلوگرم: مهزیار عباسی ۵- میلاد ندایی، برنده ۱۴
۷۷ کیلوگرم: حسن شیرمرادی صفر- سجاد فرج پور، برنده ۹
۸۲ کیلوگرم: سجاد علیدوستی صفر- محمدحسین محمودی، برنده ۹ (ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: امیررضا نرگسی صفر- محمدحسین پنجی، برنده ۸ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: حامد سلیمانی ۱- حیدر غرقی، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور ۲- سجاد موسوی، برنده۷



1400/08/25
23:05:32
5.0 / 5
402
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد