دفاع شخصی

تنها داور کشتی ایران در المپیک توکیو فقط ۵۰۰ یورو گرفت!

تنها داور کشتی ایران در المپیک توکیو فقط ۵۰۰ یورو گرفت!

به گزارش دفاع شخصی بر خلاف کشتی گیران ایران در المپیک توکیو که از جوایز میلیاردی برخوردار شدند، اما تنها داور المپیکی ایران حتی یک لوح تقدیر هم دریافت نکرد!به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، محمد مصلایی پور تنها داور کشتی ایران در المپیک توکیو با وجود عملکرد درخشان خود در این رویداد بزرگ، حتی یک مرتبه هم از جانب مسؤلان مورد تقدیر قرار نگرفت.

مصلایی پور داور المپیکی کشتی ایران در جریان ۷ روز رقابت های کشتی المپیک توکیو، قضاوت های بسیار خوبی داشت و عملکرد او بارها با تمجید مسؤلان کمیسیون داوری اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفت.

وی در المپیک توکیو دیدارهای بسیار مهمی را قضاوت کرد، تا جایی که ۴ مبارزه برای کسب مدال برنز و ۳ مبارزه در مرحله نیمه نهایی و تعداد زیادی کشتی در مراحل مقدماتی را قضاوت کرد.

در شرایطی که مسؤلان فدراسیون کشتی رایزنی های زیادی را برای جلب کمک های مالی مسؤلان سیاسی و ورزشی به کشتی گیران انجام دادند و مسؤلان استانی هم پاداش های زیادی را به ورزشکاران اهدا کردند، داور المپیکی ایران تنها ۵۰۰ یورو قبل از اعزام از کمیته المپیک که مختص به تمامی نفرات اعزامی بود دریافت کرد.

این داور یزدی بعد از بازگشت از المپیک نه تنها هیچ پاداشی نگرفت، حتی یک لوح تقدیر هم از کمیته المپیک، فدراسیون کشتی، وزارت ورزش یا مسؤلان ورزش استان یزد هم دریافت نکرد!

داوران کشتی در شرایطی به فعالیت خود ادامه می دهند که کمترین توجهی به آنها صورت نمی گیرد و از حداقل مزایا برای داوری برخوردار می باشند.

منبع:

1400/09/01
16:11:19
5.0 / 5
695
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد