دفاع شخصی
منتظری:

معیشت و اشتغال مدال آوران کشورمان از اولویت های کمیسیون فرهنگی مجلس است

معیشت و اشتغال مدال آوران کشورمان از اولویت های کمیسیون فرهنگی مجلس است

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس ضمن اشاره به ضرورت توجه به وضعیت معیشتی و اشتغال مدال آوران و قهرمانان کشورمان اظهار داشت که این مهم به صورت ویژه در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس قرار دارد.


غلامرضا منتظری درگفت وگو با ایسنا در مورد ضرورت توجه به مطالبات و مشکلات قهرمانان ورزشی و مدال آوران کشورمان اظهار داشت: یکی از مباحث بسیار مهم در عرصه فرهنگی مبحث ورزش می باشد، نشاط، طراوت، شادمانی و در نهایت موفقیت یک کشور به داشتن جامعه ای پویا، پرتحرک و توانمند است.
وی ادامه داد: هر زمان که پرچم کشورمان توسط قهرمانان ملی ما به اهتزاز درمی آید این مهم باعث فخر و مباهات همه ما می شود، این افتخارآفرینی ها درواقع زنده کننده نام ایران در جای جای جهان می باشد، کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به باعث همین مهم یکی از اولویت های خویش را توجه به حوزه ورزش قرار داده است، درواقع توجه جدی به ورزش همگانی و همینطور ورزش قهرمانی در دستور کار کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی می باشد.
نماینده مردم گیلان و آق قلا بیان نمود: ما در کمیسیون فرهنگی سعی کردیم تا بوجه پیشنهادی ۱۴۰۰ در بخش ورزش افزایش پیدا کند، اما سال جاری چون تا زمان بررسی لایحه بودجه زمان داریم از الان از وزارت ورزش خواسته ایم که پیشنهادات خویش را در بخش های مختلف آماده کند که البته معتقدیم عدالت در این عرصه باید رعایت شود و هیچ بخشی نباید فدای بخش دیگر شود.
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس بیان نمود: از دیگر مباحثی که مورد توجه کمیسیون فرهنگی می باشد توجه ویژه به دغدغه اشتغال و معیشت قهرمانان و مدال آوران کشور است، این مهم در برنامه کاری کمیسیون قرار دارد و در این خصوص با وزیر صحبت هایی انجام داده ایم، حالا هم منتظر پیشنهادات دوستان هستیم، بطور قطع در بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۱ از حمایت و تقویت حوزه ورزش دریغ نخواهیم کرد.
او همینطور در انتها افزود: ما در کمیسیون همینطور کمیته ورزش و تربیت بدنی هم داریم که ارتباطات خوبی با وزرات ورزش و جوانان دارند و مسائل و مشکلات این حوزه را به خوبی رصد می کند، ما در کمیسیون نسبت به ادوار پیشین مجلس ارتباط بیشتری با جامعه ورزشی داریم و ضمن حضور در باشگاه ها، فدارسیون ها و خیلی از مسابقات ورزشی با عزیزان فعال در این عرصه به گفتگو می پردازیم.

منبع:

1400/09/02
23:36:32
5.0 / 5
698
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد