دفاع شخصی
مقصودی:

بوکس زمان ناطق با ثوری قابل مقایسه نیست

بوکس زمان ناطق با ثوری قابل مقایسه نیست

به گزارش دفاع شخصی نایب رییس سابق فدراسیون بوکس اظهار داشت: هیچوقت نمی توانیم بوکس زمان ناطق نوری را با دوره ثوری مقایسه نماییم، چون نام حاج احمد به تنهایی وزنه سنگینی برای این رشته بود.منوچهر مقصودی در گفتگو با ایسنا، درباره شرایط فدراسیون بوکس تحت ریاست حسین ثوری نسبت به دوره احمد ناطق نوری، توضیح داد: حقیقت این است که نام حاج احمد ناطق نوری وزنه سنگینی به سود بوکس بود و اصلا نباید این دو دوره را با هم مقایسه کرد. در همه جا روی حرف حاج احمد حساب باز می کردند، اما هم اکنون آقای ثوری باید بجنگد تا برای دیدار با وزیر و... وقت بگیرد. واقعا نمی گردد این دو دوره را با هم مقایسه کرد.

او اظهار داشت: اما کاری که آقای ثوری توانست انجام بدهد و واقعا آرزوی جامعه بوکس بود، کسب مدال برنز در رقابت های جهانی بود. متاسفانه ما در دوره های قبل با وجود عملکرد خوب بوکسورها به این مدال نرسیده بودیم و این کار آقای ثوری پرارزش است، هر چند که این نتیجه حاصل یک کار تیمی است. این مدال برنز اتفاق مثبتی بود، اما من در سایر کارهای فدراسیون نبوده ام و شرایط را دقیقا نمی دانم. مواردی همچون اردوهای نونهالان و نوجوانان در زمان حاج احمد و آقای حسینی هم راه افتاده بود. ضمنا باید بگویم که استکی در این دوره واقعا زحمات زیادی کشید.

او در پاسخ به این سؤال که فدراسیون بوکس هم اکنون چه چیزی را باید هدف خود قرار دهد؟ توضیح داد: من فکر می کنم از همین هم اکنون و از امروز باید اردوها را شروع نماییم. اگر می خواهیم در المپیک پاریس باشیم و نتیجه مثبتی بگیریم، فدراسیون باید اردوها را از همین حالا آغاز کرده و بوکسورها را به اردوی برون مرزی اعزام کند تا در المپیک جواب مثبتی بگیرند.

مقصودی درباره شرایط مدیریتی فدراسیون هم اظهار داشت: در حوزه مدیریت، رئیس فدراسیون است که باید همه کارها را در راه خود قرار دهد. رئیس با بررسی هایی که انجام می دهد باید به کمیته های خود همچون داوران، فنی و... سر و سامان دهد. رئیس باید بتواند که مثبت یا منفی بودن عملکرد هر فرد را ارزیابی کند.

نایب رئیس فدراسیون بوکس در زمان ناطق نوری، درباره ارزیابی خود از عملکرد فدراسیون بوکس در چهار سال گذشته هم اظهار داشت: ما پس از بازگشایی بوکس سهمیه را همیشه با مدال گرفته بودیم که کار بسیار سختی بود. نفراتی چون مظاهری، صمدی، محمودی و... همگی با کسب مدال سهمیه گرفتند و واقعا سهمیه گرفتن در آن زمان خیلی سخت بود، به این راحتی نبود. متاسفانه ولی نتوانستیم در المپیک و جهانی مدال بیاوریم، اما مظاهری دو شب در المپیک بازی کرد و سپهوند هم همینطور. ارزیابی را باید با اتفاقات مثبت انجام داد. تنها می توانم بگویم که کسب مدال در این دوره مسابقات جهانی اتفاق مثبتی بود.

منبع:

1400/09/03
14:07:56
5.0 / 5
790
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد