دفاع شخصی

ایران قهرمان مسابقات کاراته ناشنوایان جهان شد

ایران قهرمان مسابقات کاراته ناشنوایان جهان شد

دفاع شخصی: رقابت های کاراته قهرمانی ناشنوایان جهان با ایستادن کاراته کاهای کشورمان روی سکوی نخست به انتها رسید.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، این دوره از مسابقات یکشنبه هفته جاری با حضور ۱۸۶ کاراته کا از کشورهای ترکیه، اکراین، روسیه، تایلند، مالزی، مغولستان، یونان، ازبکستان، امارات و ایران در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب انجام شد که در آخر تیم ملی ایران با کسب ۷ مدال طلا، دو نقره و ۹ برنز اول، تیم های اوکراین، روسیه، ترکیه، یونان، تایلند و مالزی به ترتیب در رده های دوم تا هفتم قرار گرفتند.
در روز پایانی این مسابقات و در کاتای انفرادی بانوان، مژده مردانی از ایران به مدال طلا دست یافت و ورزشکاران اکراین و روسیه دوم و سوم شدند. در کاتای تیمی، تیم ایران با ترکیب ناهید امیری، سمانه برجی و پروین یاره بعد از اوکراین، در جایگاه دوم ایستاد و مدال نقره را به دست اورد. در کومیته تیمی، تیم ایران در رقابت با اکراین به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.
در رقابت های کاتای انفرادی مردان مصطفی حسن پور مدال برنز را کسب نمود و ورزشکاران ترکیه و اکراین اول و دوم شدند. در کاتای تیمی، تیم ایران مدال برنز را کسب نمود و تیم های ترکیه و اکراین اول و دوم شدند. در کمیته تیمی نیز تیم ایران با ترکیب حسین تبرته، محمد شایان، میلاد صادق زاده، کامران رضایی نژاد، ابراهیم عبدالغفور و عنایت زارع بر سکوی قهرمانی ایستادند و تیم های روسیه و ترکیه مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.
برای تیم ایران و در بخش کومیته انفرادی سید یاسین حسینی، حسین تبرته فراهانی، سارا ادریا و بیتا جواهری به مدال طلا دست پیدا کردند. حکیمه زکی زاده به مدال نقره، محمد شایان، میلاد صادق زاده، کامران رضایی نژاد، ابراهیم عبدالغفور، مصطفی حسن پور، زینب حسن پور و مهناز حسن زاده نیز مدال برنز کسب کردند.
مسابقات فینال و اختتامیه آقایان نیز با حضور دکتر غلامحسین اسماعیلی رییس دفتر رییس جمهور، دکتر سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، دکتر اسماعیل احمدی سرپرست حوزه وزارتی و دکتر مریم کاظمی پور سرپرست معاونت توسعه ورزش بانوان، دکتر بنیامین شکوه فر سرپرست معاونت امور حقوقی، مجلس و استانها و دکتر کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان و تعدادی از مسئولان فدراسیون های مربوطه و وزارت ورزش اجرا شد.


منبع:

1400/09/05
13:45:36
5.0 / 5
923
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد