دفاع شخصی

اهدای آپارتمان به قهرمانان شیرازی المپیک و جهان

اهدای آپارتمان به قهرمانان شیرازی المپیک و جهان

به گزارش دفاع شخصی فارس طی مراسمی با حضور ورزشکاران پیشکسوت و شماری از مسؤلان، از قهرمانان شیرازی المپیک و جهان قدردانی گردید.


عصر روز چهارشنبه دهم آذرماه، زورخانه پهلوان خلیل عقاب واقع در مجموعه ورزشی ۲۲ بهمن شیراز پذیرای خیل عظیمی از ورزش دوستان، بخصوص اهالی ورزش زورخانه ای و کشتی بود. مراسم تقدیر از برادران گرایی و مربی آنها با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی برگزار شد و هدایایی به این قهرمانان اهدا شد.
در این مراسم دو تن از خیرین ورزش دوست به نامهای ابراهیم رحیمی نژاد و محسن سرتیپی، سه دستگاه آپارتمان به محمدرضا گرایی، محمدعلی گرایی و رحیم گیوی اهدا کردند. همینطور یکی دیگر از خیرین هم به هر یک از این قهرمانان سه سکه طلا اهدا کرد.
حسین غرقی رئیس هیئت ورزش های پهلوانی و زورخانه ای استان فارس در این مراسم دقایقی به صحبت با حضار پرداخت و ضمن تاکید بر ترویج ورزش پهلوانی، از مرشد زورخانه خواست تا زنگ زورخانه را به افتخار محمدرضا گرایی به صدا در بیاورد.
وی سپس خطاب به قهرمان المپیک و جهان اظهار داشت: به صدا در آمدن زنگ زورخانه برای یک نفر، بالاترین مقامی است که یک نفر در این مکان می تواند به آن برسد و به همین میزان مسئولیت اجتماعی شخص سنگین تر خواهد شد.
غرقی اظهار داشت: طبق چیزی که در آداب و سنن ما وجود داشته، مردم از پهلوانان دیارشان توقع کمک رسانی داشته اند و این یعنی قهرمانان باید حلقه اتصال بین مردم و مسؤلان باشند و در راه رفع نیازهای مردم نیازمند از هیچ تلاشی دریغ نکنند.
محسن سرتیپی یکی از خیرین، در گفت و گوی کوتاهی به ایسنا اظهار داشت: بنده به همراه شریکم بعنوان سرمایه گذار و فعال اقتصادی در شهر شیراز، وظیفه خود می دانستیم که از افتخارآفرینان شهر و دیارمان قدردانی نماییم و امیدوار هستیم که این قدردانی ها سبب شود که جوانان ما با انگیزه و فراغ بال بیشتری در عرصه های مختلف حضور یافته و به این افتخارآفرینی ها ادامه دهند.
وی ادامه داد: به جز برادران گرایی، ما تصمیم گرفتیم از زحمات مربی ارزشمند آنها هم تشکر نماییم. بنده در جریان هستم و می دانم که آقای رحیم گیوی چقدر برای این بچه ها زحمت کشیده اند، از جان و دل مایه گذاشته اند و نقششان در موفقیت ها انکار نشدنی است. دوست داریم سایر مسؤلان و خیرین هم اقداماتی را انجام دهند که همه قهرمانان ما بدون دغدغه فقط به تمرینات و مسابقه هایشان فکر کنند و ما هم از افتخارآفرینی آنها لذت ببریم.
سرتیپی همینطور قول داد که از این به بعد هم هر یک از بچه های استان فارس که مدال بگیرند، مورد حمایت این دوخیر ورزش دوست قرار خواهند گرفت.
رحیم گیوی مربی تیم ملی کشتی فرنگی هم در مورد حضور این دو خیر و اقدامی که انجام دادند، اظهار داشت: این عزیزان هر دو از بدنه کشتی و از قهرمانان استان هستند که سابقه چندین قهرمانی در سطح استان از رده سنی نونهالان تا بزرگسالان را دارند اما بخاطر مشکلات زندگی از ورزش حرفه ای جدا شده و وارد عرصه های اقتصادی شدند. با این وجود می بینید که همچنان عشق به کشتی را حفظ نموده اند و اینچنین از قهرمانان شهرشان حمایت می کنند و فکر می کنم کاری که این عزیزان انجام دادند، کار بسیار مهمی است که می تواند در تداوم موفقیت های کشتی فارس بسیار تأثیر گذار باشد.
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در این مراسم که با اجرای برنامه های زیبای زورخانه ای و باستانی همراه بود، تعدادی از اعضای شورای شهر شیراز، فرمانده انتظامی شهرستان شیراز و مسؤلان اداره ورزش و جوانان استان هم حضور داشتند.


منبع:

1400/09/14
12:22:04
5.0 / 5
650
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد