دفاع شخصی
كاراته قهرمانی آسیا - قزاقستان

کمپ تمرینی کاراته با تدریس مربی ایرانی

کمپ تمرینی کاراته با تدریس مربی ایرانی

به گزارش دفاع شخصی رقابتهای کاراته قهرمانی آسیا در قزاقستان در حالی طی دو هفته دیگر شروع می شود که یک کمپ تمرینی با تدریس سرمربی ایرانی تیم ملی هنگ کنگ در این کشور شروع شده است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، قزاقستان از ۲۸ آذرماه در شهر آلماتی میزبان رقابتهای کاراته قهرمانی آسیاست. رقابت هایی که در رده های سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان به مدت چهار روز برگزار می شود. این در حالیست که قزاقهای میزبان یک کمپ تمرینی با حضور تیم های تایوان و هنگ کنگ را قبل از شروع این رقابت ها برنامه ریزی کرده اند.
سعید حسین پور دارنده مدال طلای بازی های آسیایی که هدایت تیم ملی هنگ کنگ را برعهده دارد در مورد این کمپ به خبرنگار مهر اظهار داشت: پس از آخر رقابت های کاراته قهرمانی جهان به همراه هنگ کنگ به قزاقستان آمدیم و کمپ تمرینی در ارتفاعات آلماتی که مجموعه ای با امکانات بالاست، در فاصله ۹۰ دقیقه این شهر شروع شده است.
وی افزود: تیم اصلی قزاقستان با حضور نفرات المپیکی و تیم ملی تایوان در این کمپ تمرینی حضور دارند که برنامه های فنی و بدنسازی با هدف افزایش آمادگی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا پیگیری می شود و تا زمان شروع مسابقات قهرمانی قاره کهن ادامه خواهد داد.
این مربی ایرانی در مورد تدریس در کمپ فوق اظهار داشت: برنامه ریزی دقیقی جهت استفاده بهینه کاراته کاها از امکانات و تجربیات مربیان صورت گرفته است. طبق همین برنامه بخش هایی از اصول مبارزه، کسب امتیاز، حفظ امتیاز و… هم به بنده واگذار شده که تلاش دارم به بهترین شکل تجربیات خویش را منتقل کنم.
حسنی پور در انتها اظهار داشت: کمپ تمرینی بسیار خوبی است که با حضور کاراته کاهای صاحب نام در سطح فنی بالایی درحال برگزاری است. در بخش کاتا هم که «آنتونیو دیاز» چهره شاخص کاتای جهان در کنار تیم ملی هنگ کنگ در این کمپ حضور دارد و کاتاروهای حاضر از تجربیات او بهترین بهره را خواهند برد.

1400/09/15
18:25:27
5.0 / 5
560
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد