دفاع شخصی

اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال کشتی فرنگی قهرمانی کشور

اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال کشتی فرنگی قهرمانی کشور

نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی کشور مشخص شدند.



به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور بعنوان اولین مرحله انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی مشخص شدند.

اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم:
فینال: رضا خدری (البرز) - مهرگان جهانگیری (خوزستان)
رده بندی:
مهدی کمالی (خراسان جنوبی) – کیانوش شمشیری (توابع تهران)
سوم: آرش نگهداری (فارس) (توضیح محمدرضا میری از تهران سر وزن نرسید)

۶۰ کیلوگرم:
فینال: حسین جاویدی (فارس) – امیرمحمد یارمحمدزهی (خراسان رضوی)
رده بندی:
احمدرضا محسن نژاد (خوزستان) – عرفان جرکنی (تهران)
امید آرامی (سیستان و بلوچستان) – محمد جانقلی (قم)

۶۳ کیلوگرم:
فینال: آرمین محب ثابت (توابع تهران) - شیرزاد بهشتی طلا (تهران)
رده بندی:
رضا قیطاسی (خوزستان) – رضا مردی (قم)
سوم: اشکان میرشکاری (لرستان) – (رضا عباسی از البرز سر وزن نرسید)

۶۷ کیلوگرم:
فینال: سید مصطفی بهزادی مقدم (خوزستان) - سجاد ایمن طلب (مازندران)
رده بندی:
سجاد دالوند (لرستان) – محمد اسکندری (اصفهان)
سعید ارجمند (فارس) – محمد قربان پور (خراسان رضوی)

۷۲ کیلوگرم:
فینال: محمد غلامی (سیستان و بلوچستان الف)- ابوالفضل زینتی رفاه (قم)
رده بندی:
محمدرضا رستمی (فارس) جواد صبری پور (اصفهان)
امیرحسین حاجی پور (مازندران) – حسین محمودی (تهران)

۷۷ کیلوگرم:
فینال: امید زالی (توابع تهران) – برومند اصلان (لرستان)
رده بندی:
حمید عالی زاده (اردبیل)- مهدی عباسی (زنجان)
علی اسکو (مازندران) – امیررضا بیگلری (مرکزی)

۸۲ کیلوگرم:
فینال: عباس مهدی زاده (اصفهان) - محمدامین احمدپوری (خوزستان)
رده بندی:
محمدحسین محمودی (تهران) – امیرمحمد زاکریان پور (سیستان و بلوچستان)
احمد صلح دوست (فارس) – سامان عزیزی (کردستان)

۸۷ کیلوگرم:
فینال: مهدی ابراهیمی (قم) - علی شریفی (خوزستان)
رده بندی:
میلاد خسروی (لرستان) – ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)
مهرداد بهرامی (تهران) حسین پاکدین (مازندران)

۹۷ کیلوگرم:
فینال: محمد نصرتی (تهران) - حسن قربانی (اصفهان)
رده بندی:
وحید دادخواه (خراسان رضوی) – امیرحسین کریمی (کرمانشاه)
امیرمحمد نوروزی (توابع تهران) – مهدی خانی چگنی (لرستان)

۱۳۰ کیلوگرم:
فینال: مهدی زودآشنا (تهران) - محمد سروش رنجبر (همدان)
رده بندی:
فردین هدایتی (مازندران) – علیرضا حسنوند (لرستان)
سجاد موسوی (خراسان رضوی) – سید سجاد مولایی (اردبیل)
دیدارهای رده بندی و فینال از بعداز ظهر امروز پنج شنبه برگزار می گردد.





منبع:

1400/09/26
23:24:48
5.0 / 5
497
تگها: تیم , رقابت , گل
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد