دفاع شخصی

تعویق ۲ ماهه رای دادگاه CAS درباره شکایت جودوی ایران از محرومیت ۴ ساله

تعویق ۲ ماهه رای دادگاه CAS درباره شکایت جودوی ایران از محرومیت ۴ ساله

دفاع شخصی: دادگاه حکمیت ورزش اعلام نمود تا دو ماه آبنده رای خودرا درباره اعتراض ایران به محرومیت 4 ساله از طرف فدراسیون جهانی اعلام می کند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، دوم آذرماه ۱۴۰۰ جلسه رسیدگی به پرونده جودو ایران در دادگاه حکمیت ورزش بصورت آنلاین انجام شد.
در آن جلسه قرار شد که ظرف چند روز آینده در مورد رای نهایی تصمیم گیری و در نهایت رای دادگاه حکمیت ورزش صادر شود اما امروز ۲۵ آذرماه امسال، نامه ای از طرف دادگاه حکمیت ورزش به فدراسیون جودو ایران ارسال شد که در آن نامه زمان اعلام نتیجه رای دادگاه تمدید شده و مقرر است تا ۲ ماه آتی رای نهایی اعلام گردد.
لازم به یاد آوری است، پس از آن که در پرونده ابتدایی، تعلیق دائم برای جودو ایران با پیش شرط مشخص شد، رای از طرف دادگاه حکمیت ورزش باطل اعلام گردید و پرونده به کمیته انضباطی فدراسیون جهانی ارجاع شد و بعد از آن کمیته انضباطی فدراسیون جهانی، نهم اردیبهشت ماه امسال، فدراسیون جودو ایران را به مدت ۴ سال (از سپتامبر ۲۰۱۹ تا سپتامبر ۲۰۲۳) از حضور در کلیه رویدادهای بین المللی محروم کرد.
بلافاصله تیم حقوقی فدراسیون جودوی ایران، شکایت دیگری را در دادگاه حکمیت ورزش مقابل رای کمیته انضباطی فدراسیون جهانی به ثبت رساند و پس از آن لوایح هر دو طرف به دادگاه حکمیت ارائه شد.
سرانجام داوران دادگاه حکمیت ورزش بعد از رسیدگی به لوایح شکایت، طی ارسال نامه ای، دوم آذرماه را بصورت ویدیو کنفرانس زمان رسیدگی به پرونده شکایت ایران اعلام نمودند.
منبع:

1400/09/27
11:37:43
5.0 / 5
731
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد