دفاع شخصی
عسگری :

اهالی تکواندو به کادر فنی اعتماد کنند

اهالی تکواندو به کادر فنی اعتماد کنند

به گزارش دفاع شخصی سرمربی تیم ملی تکواندو ایران اظهار داشت: هیچ چیزی در تیم ملی پنهان نیست و کارهای خویش را با شفافیت دنبال می نماییم و امیدوارم جامعه تکواندو بیشتر به کادر فنی اعتماد کنند.فریبرز عسگری ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر اضافه کرد: کادر فنی تیم ملی از نزدیک برنامه ها را دنبال کرده و احاطه زیادی بر حوزه فعالیت خود دارد، برنامه های تیم ملی هم بر همین مبنا پیش می رود. روی همین اصل انتظار می رود خانواده بزرگ تکواندو و کارشناسان امر بیشتر به کادر فنی اعتماد کنند چون که هدف اصلی ما حضوری موفق در مسابقات پیش رو است.
وی به مسابقات انتخابی تیم ملی هم اشاره نمود و اظهار داشت: پتانسیل فعلی تکواندو ایران همین نفرات هستند. در واقع بهترین نفرات در اردو باقی ماندند. ولی این فهرست نهایی نیست. هر تکواندوکاری که عملکرد خوبی داشته باشد بدون شک دعوت خواهد شد. با عنایت به تعویق رقابتهای قهرمانی جهان امکان جابجایی در این فهرست وجود دارد. همه نفرات حاضر تلاش خویش را می کنند، ولی حقیقت این است که انتظارات ما در بخش فنی هنوز تأمین نشده است. بعنوان مثال در تمرینات روی ضربات چرخشی خیلی کار کردیم، ولی در مسابقات اجرا نشد.
عسکری در مورد برخی ابهامات در مورد نفرات دعوت شده هم اظهار داشت: هیچ ابهامی نداریم و همه چیز در کار ما شفاف است. پنهان کاری در تیم ملی تکواندو نداریم و با هدف ارتقا سطح کمی و کیفی ملی پوشان کار خویش را پیگیری می نماییم. در مورد ابوالفضل عباسی هم باید بگویم تکواندوکار با آتیه ای است که در آینده از او زیاد خواهید شنید. این تکواندوکار فیزیک بدنی مناسب و تکنیک بالایی برای سنگین ورن دارد که با معرفی سرمربی تیم ملی نوجوانان به اردو دعوت شد تا مدتی در کنار ملی پوشان تمرین کرده و کسب تجربه کند. اگر تیم ملی امید تشکیل گردد او می تواند در آن بخش تمرینات خویش را دنبال کند.
سرمربی تیم ملی در مورد حذف عاشورزاده و دلیل دعوت از پلنگ افکن هم اظهار داشت: تا همین جا هم که فرزان فرصت دادیم خود شما و مردم اعتراض داشتید. در وزن سوم طوفان ابراهیمی واقعاً عالی کار کرد. در این وزن سروش احمدی را هم داریم که رنکینگ یک آسیاست و گفته می خواهد در وزن سوم مبارزه کند و ما هم موافقت کردیم. پلنگ افکن هم با عنایت به شرایط وزن دوم، به یک وزن پایین تر خواهد رفت.
وی در مورد برگزار نشدن مبارزه در وزن هشتم و تغییر وزن باردیگر میرهاشم هم اظهار داشت: در وزن هشتم فقط مردانی و نادعلیان حضور دارند و بنابراین رقابتی برگزار نشد. برای این وزن برنامه داریم که در زمان لازم تشریح خواهیم کرد. رفتن میرهاشم به وزن ششم خیلی زود. او باید ابتدا در وزن پنجم جا افتاده، بعد از آن باردیگر تغییر وزن بدهد. در مسابقات روز پنجشنبه هم صدمه دید که برای پیشگیری از تشدید صدمه دیدگی اجازه ندادیم مبارزه پیگیری شود.
عسکری در انتها به حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: ابتدا قصد داشتیم اوزان دوم و هفتم را اعزام نکنیم. به عبارتی هدف ما اعزام تیم کیفی به این رقابتها بود. ولی با عنایت به تعویق مسابقات و پتانسیل موجود فرصت داریم تا ارزیابی بیشتری در مورد نفرات اعزامی داشتیم. مسابقات لیگ و تورنمنت های کیش را هم پیش رو داریم و بادقت درتمامی اوزان نفرات را زیر نظر داریم و هر کسب بتواند به لحاظ فنی نظر کادر فنی را جلب نماید، حتما به اردو دعوت خواهد شد.


منبع:

1400/09/28
12:29:37
5.0 / 5
604
تگها: بدن , تیم , رقابت , لیگ
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد