دفاع شخصی

ترکش انتقادات ستاره ها از بنا به سوریان خورد!

ترکش انتقادات ستاره ها از بنا به سوریان خورد!

به گزارش دفاع شخصی ۳ چهره شاخص کشتی فرنگی ایران، بار دیگر به انتقاد از محمد بنا و حمید سوریان در بی توجهی به اجرای عدالت و روش شفاف در انتخابی تیم ملی پرداختند.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، بعد از انتقاد شدید امید نوروزی و قاسم رضایی دو طلایی المپیک لندن و سعید عبدولی عنوان دار کشتی جهان از محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی، رسول جزینی مربی تیم ملی کشتی فرنگی در مصاحبه ای با سایت فدراسیون کشتی، پاسخ تندی به آنها داد.
بعد از این اتفاق، قاسم رضایی مرد محجوب و آرام کشتی ایران بار دیگر در فضای مجازی در انتقاد از محمد بنا، ضمن اشاره به تغییر تابعیت علی ارسلان، نوشت: " آقای بنا، آقای خاص یادت رفته به ارسلان در مسابقات لیگ سال گذشته چه گفتید؟ چرا انقدر مظلوم نمایی؟"
امید نوروزی هم که چند روز پیش در گفتگو با ایسنا، شدیدا از محمد بنا انتقاد کرده بود و چرخه انتخابی وی را "فرمالیته" دانسته بود، روز گذشته در پشتیبانی از قاسم رضایی از بنا شدیدا انتقاد نمود و امروز (سه شنبه) هم در مصاحبه خود بار دیگر به انتقاد از محمد بنا و همینطور حمید سوریان پرداخت. نوروزی ضمن انتقاد از بنا، سوریان را مسبب تمام اتفاقات کشتی فرنگی و بی توجهی به اجرای عدالت در انتخاب ملی پوشان دانست.
اما سعید عبدولی هم در پاسخ به رسول جزینی مربی تیم ملی که گفته بود این کشتی گیران خودشان در رقابت انتخابی شرکت نمی کردند، خطاب به جزینی نوشت: " استاد عزیز شما یک مسابقه را مثال بزن که سعید عبدولی، قاسم رضایی و امید نوروزی، در آن شرکت نکرده باشند. ما در تمام انتخابی ها شرکت کردیم. منتی بر سر ما نیست، به غیر از آقای حمید سوریان که از حضور در انتخابی معاف بودند."
به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، انتقادات بی سابقه ۳ کشتی گیر سابق تیم ملی از محمد بنا و حمید سوریان، به دنبال انتقادات گسترده از چرخه انتخابی تیم ملی توسط محمد بنا و دفاع همه جانبه حمید سوریان نایب رئیس فدراسیون کشتی و مرد همه کاره تیم ملی کشتی فرنگی، عنوان شد.
این در شرایطی است که این ۳ کشتی گیر سابق تیم ملی با مدال های پرارزش خود در رقابت های جهانی و المپیک نقش ویژه ای در تثبیت جایگاه محمد بنا بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی داشتند.
منبع:

1400/10/01
11:45:06
5.0 / 5
606
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد