دفاع شخصی
رئیس فدراسیون بوكس:

به خودم نمره قبولی می دهم

به خودم نمره قبولی می دهم

رییس فدراسیون بوکس اظهار داشت: خوشحالم با تمام وجود برای بوکس کار کرده ام و به عملکرد چهارساله ام نمره قبولی می دهم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، عملکرد حسین ثوری در چهار سال قبل فدراسیون بوکس با فراز و نشیب های زیادی همراه بوده است. باوجود کسب مدال در مسابقات جهانی این روزها و در آستانه انتخابات این فدراسیون حواشی بوکس بیش از پیش شده و انتقاداتی از طرف برخی مربیان، پیشکسوتان و اعضای این خانواده مطرح می شود. انتقاداتی که با پاسخ رییس فعلی فدراسیون در ایام پایانی دوره چهار ساله اش همراه شده است.
حسین ثوری در گفتگو با خبرنگار مهر، به مقایسه دوران مدیریتی خود با سالیان گذشته پرداخت و عملکرد تیم مدیریتی فعلی را در تاریخ این فدراسیون «بی نظیر» توصیف کرد.
به خودم نمره قبولی می دهم
رئیس فدراسیون بوکس ایران در پاسخ به این پرسش که چه نمره ای به عملکرد چهار سال اخیر خود می دهید؟ اظهار داشت: من بطور قطع به خودم نمره قبولی می دهم. کارهایی که در این ۴ سال انجام شده بی نظیر بوده است. خوشحالم با تمام وجودم برای بوکس کار کرده و می کنم.
قبل و پس از انقلاب بی نظیر بوده ایم
حسین ثوری اضافه کرد: نتایجی گرفتیم که قبل و پس از انقلاب شبیه به آن کم رقم خورده است. اگر می گویم خوب بوده با آنچه در ذهن خودم بصورت آرمانی است فرق می کند و همچنان باید پیشرفت نماییم اما نسبت به گذشته بی نظیر بودیم.
از همه جا برای تیم ملی بوکسور داریم
ثوری درباره ورودی های تیم های ملی بوکس اشاره کرد: اگر نگاهی ساده به فهرست تیم های ملی بوکس در رده های مختلف کنید متوجه می شوید چقدر تغییرات مثبت و استعدادهای زیادی را از سرتاسر کشور گزینش کردیم. تقریباً از اغلب استانها در تیم ملی نماینده داریم. با وجود تمام تحریم ها توانستیم از عهده اعزام به کلیه مسابقات بر بیاییم و از هیچ رقابتی جا نمانیم.
وی اضافه کرد: استعدادیابی مناسبی در حال انجام می باشد که این استعدادهای برتر باید مورد توجه قرار گرفته و رشد کامل ورزشی خودرا بوسیله فدراسیون داشته باشند. کسب نخستین مدال تاریخ بوکس در رقابت های جهانی را در همین ۴ سال داشتیم. نخستین مدال طلای رده سنی نوجوانان را در مسابقات قهرمانی آسیا کسب کردیم. باید به فدراسیون بوکس لقب نخستین های ممتاز را داد.
منتقدانم به خودشان نمره قبولی می دهند؟
رئیس فدراسیون بوکس ایران درباره انتقاداتی که برخی اعضای سابق تیم های ملی انجام دادند اظهار داشت: می خواهم بدانم این آقایان کدام نکته را در زمان حضورشان بطور کامل رعایت کرده اند که حالا در قامت منتقد به آن اشاره می کنند؟ آن موقع که آقایان در فدراسیون حضور داشتند همه چیز خوب بود؟
وی همین طور افزود: آیا منتقدانم می توانند به خودشان در بازه زمانی که در فدراسیون حضور داشتند نمره خوبی بدهند؟ من آدمی نیستم به جهت اینکه شخصی را راضی نگه دارم آینده بوکس را نادیده بگیرم. با آدم های توانمند کار می کنم و حتما از آنها استفاده می کنم اما زیر بار فشار و زور نمی روم.
با آگاهی رأی بدهند
وی اضافه کرد: روح الله حسینی رقیب من در انتخابات فدراسیون بوکس است. امیدوار هستم جامعه بوکس با آگاهی و علمی که کسب کرده بتواند بهترین تصمیم را بگیرد. جای کار در بوکس زیاد است و باید به آن توجه ویژه شود.

1400/10/05
23:14:42
5.0 / 5
637
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد