دفاع شخصی
لیگ برتر تكواندو؛

بخشی به مس سونگون رفت، یزدانی به مس کرمان

بخشی به مس سونگون رفت، یزدانی به مس کرمان

دفاع شخصی: آخرین جابجایی پیش از شروع لیگ برتر تکواندو عصر روز یکشنبه در سازمان لیگ ثبت گردید و دو تکواندوکار بین دو تیم مسی جابجا شدند.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، بیستمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندو باشگاههای کشور از بامداد امروز دوشنبه در خانه تکواندو شروع می شود. مس سونگون ورزقان که طی روزهای گذشته سه تکواندوکار میانه ای و ملی پوش را از مس کرمان گرفته بود، شب گذشته آخرین میانه ای تکواندوکار را نیز از تیم کرمانی جذب کرد.
امیر محمد بخشی که همراه رجبی، ناظمی و حسینی با کرمانی ها قرارداد بسته بود، بعد از توافق مسئولان دو تیم راهی ورزقان شد تا در ترکیب تیم استان خود در لیگ مبارزه کند. کرمانی ها علاوه بر پول رضایت نامه این تکواندوکار، محمد حسین یزدانی را نیز از تیم مقابل به خدمت گرفت تا در این جابجایی موفق عمل کرده باشد.
یزدانی یکی از بهترین های لیگ در فصل گذشته و جوانان با آتیه تکواندو کشور در اوزان ششم و هفتم است و بدون شک تکواندو ایران از او بیشتر خواهد شنید.
مس ورزقان تیم جدیدالورود لیگ با تعدادی از ملی پوشان و جوانان با آتیه و هدایت پیام خانلرخانی امروز در دو بازی خود ابتدا با فرمانیه و سپس با شاگردان رحیم صالحی در جوانه دیدار می کند. کرمانی ها هم ابتدا با پاس دیدار کرده و سپس در فینالی زودرس به مصاف لوازم خانگی کن می روند.


منبع:

1400/10/08
12:31:49
5.0 / 5
675
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد