دفاع شخصی
هادی ساعی :

حاشیه ها به تکواندو لطمه زده است

حاشیه ها به تکواندو لطمه زده است

به گزارش دفاع شخصی پرافتخارترین ورزشکار المپیکی ایران با اعلان اینکه تکواندو کشور نیازمند آرامش است اظهار داشت: باید از فرصت ها و ظرفیت های موجود برای توسعه هرچه بیشتر این رشته استفاده و حاشیه ها را دور کرد.هادی ساعی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تاکید بر این که بطور قطع با اتحاد و همدلی در تکواندو شاهد روزهای خوبی خواهیم بود، گفت: همگرایی و دوستی ها در تکواندو باید نهادینه شود. جامعه بزرگ و محترم تکواندو باید دست به دست هم دهند که این رشته را باردیگر به روزهای آرمانی خود برگردانند.
وی افزود: روزهای پرفروغ تکواندو زمانی باز خواهد گشت که از حاشیه های موجود بکاهیم. در وضعیت فعلی لازم است بر مسائل کارشناسی و فنی تاکید نماییم تا در میادین بین المللی همچون سنوات گذشته سربلند شویم. تکواندو ایران دارای پتانسیل های فراوانی است که با حضور و راهنمایی و میدان دادن به بزرگان و نام آوران این رشته ورزشی می توان از آن بهره برد.
دارنده دو طلا و یک برنز المپیک اضافه کرد: پرهیز از حاشیه و عدم ورود به اختلافات در جهت افزایش موفقیت های تکواندو تأثیر زیادی خواهد داشت. باید تمامی بزرگان تکواندو کشور بدون تنش در جهت توسعه همه جانبه این رشته ورزشی در کنار هم تلاش کنند.
قهرمان المپیک افزود: می بایست از تمامی ظرفیت های موجود در تکواندو بهره مند شد و یکی از ضروری ترین اقدامات مدیریتی در جهت توسعه این رشته ورزشی عدم دافعه و جذب حداکثری استعدادهای این رشته ورزشی می باشد.
ساعی با تاکید بر لزوم افزایش اخلاق در تکواندو اضافه کرد: در ورزش تکواندو، به غیر از بعد جسمانی که به مسائل فنی می پردازد، بعد دیگری نیز وجود دارد که همان پرورش سجایای اخلاقی، فضائل معنوی، منش پهلوانی و دوری از رذائل می باشد. با همراهی و حمایت بزرگان تکواندو، مربیان دلسوز و کلیه مسئولین تکواندو استانهای کشور شاهد کشف و شناسایی استعدادهای ناب تکواندو و آقایی این رشته ورزشی در جهان خواهیم بود.
وی در آخر ضمن تقدیر از کوشش های تمامی دلسوزان و افرادی که در گمنامی به پرورش استعدادهای تکواندو می پردازند اظهار داشت: باید با اقدامات درست و کارشناسی جلوی ناامیدی جامعه بزرگ و محترم تکواندو کشور گرفته شود. در این راستا برنامه های متنوع و مختلفی طراحی شده که با افزایش نقش آفرینی هیأت های استانی در تصمیم سازی های کلان تکواندو می توان به آن دست پیدا کرد.


منبع:

1400/10/12
22:55:50
5.0 / 5
885
تگها: المپیك , ورزش
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد