دفاع شخصی

کیش میزبان سه رویداد بین المللی تکواندو

کیش میزبان سه رویداد بین المللی تکواندو

سه رویداد بین المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، جام باشگاه های آسیا و رقابت های جام فجر اسفندماه به میزبانی ایران برگزار می گردد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، در جلسه شورای اجرایی اتحادیه تکواندو آسیا که سال قبل با حضور «کی سوک لی» رئیس و سیدمحمد پولادگر نایب رییس اتحادیه تکواندو آسیا و سایر اعضا به صورت آنلاین برگزار شد ایران توانست جواز پنجمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا (2G) و یازدهمین دوره جام باشگاه های آسیا (2G) در سال ۲۰۲۱ را بدست آورد.
پیش از این قرار بود چهارمین دوره مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو به میزبانی فلسطین برگزار گردد که این کشور برای این دوره انصراف داد؛ با بیان آمادگی کشورمان و رای گیری صورت گرفته، فدراسیون تکواندو ایران این دوره از رقابت ها را در سال ۲۰۲۲ میزبانی خواهد نمود و برگزاری پنجمین دوره این مسابقات در سال ۲۰۲۳ به فلسطین واگذار شد.
بر همین اساس چهارمین دوره مسابقات بین المللی تکواندو جام ریاست فدراسیون جهانی، یازدهمین دوره جام باشگاه های آسیا و سی ویکمین دوره رقابت های جام فجراسفندماه به میزبانی ایران برگزار می گردد.
مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی از ابتدا دارای گرید دو بود اما جام باشگاه های آسیا و جام فجر از گرید یک برخوردار بود که این رقابت ها هم G2 شده است. مقرر است این مسابقات در جزیره کیش برگزار گردد.


منبع:

1400/10/13
23:23:33
5.0 / 5
620
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد