دفاع شخصی
هادی ساعی:

با اهمیت ترین برنامه تکواندو المپیک است

با اهمیت ترین برنامه تکواندو المپیک است

به گزارش دفاع شخصی رییس جدید فدراسیون تکواندو با اعلان اینکه انتخابات سختی با محمد پولادگر داشته است، اظهار داشت: با اهمیت ترین برنامه تکواندو المپیک پاریس است.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، هادی ساعی پس از برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو و رسیدن به ریاست این فدراسیون در رقابت با محمد پولادگر اظهار داشت: انتخابات و رقابت سخت و سنگینی بود. در نهایت خانواده تکواندو تصمیم گیری کرد. امیدوار هستم لیاقت اعتماد خانواده تکواندو را داشته باشم. تلاش می کنم تمام خانواده تکواندو را دور هم جمع کنم. هرکسی یک توانایی دارد و اهتمام می نماییم از این قابلیت استفاده نمائیم.
وی درباب این که چه برنامه هایی برای تکواندو و خروج از افت این رشته دارد، اشاره کرد: برنامه های کوتاه، میان و بلندمدت داریم. با اهمیت ترین برنامه ما بحث المپیک است. تقریباً دو سال و نیم فرصت داریم که زمان اندکی است. باید سریع برنامه ریزی نماییم. کسب سهمیه تکواندو رنکینگی است و بچه ها باید در مسابقات مختلف حاضر شوند. به نظرم یک مقدار عقب هستیم و باید سریع تر شروع نماییم تا از دنیا عقب نمانیم.
رئیس جدید فدراسیون تکواندو درباب ناکامی این رشته در برآورده کردن انتظارات در المپیک طی یک دهه اخیر اشاره کرد: مجبوریم تیم های امید را راه اندازی نماییم تا پشتوانه خوبی برای بزرگسالان باشد. در رده های سنی نوجوانان و جوانان خوب هستیم ولی یک فاصله ای با تیم بزرگسالان وجود دارد. برای پر کردن این خلاء تیم امید را راه می اندازیم و برخی از بچه ها را همیشه در اردو خواهیم داشت چون سرمایه های تکواندو هستند.
ساعی تصریح کرد: هم اکنون یک مقدار از پتانسیل تکواندو بیرون است. قهرمانان خوبی داریم که باید از آنها استفاده نمائیم. همین طور از پیشکسوتان و رده های سنی نوجوانان و جوانان.
رئیس فدراسیون تکواندو همین طور درباب برنامه هایش برای بانوان تصریح کرد: برنامه ریزی می نماییم تا حداقل دو سهمیه بانوان را به دست بیاوریم. دور از دسترس نیست.


منبع:

1400/10/16
23:46:22
5.0 / 5
785
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد