دفاع شخصی
ساعی:

از پولادگر می خواهم کنار ما بماند

از پولادگر می خواهم کنار ما بماند

دفاع شخصی: رئیس جدید فدراسیون تکواندو از پولادگر خواست تجربیاتش را در اختیار او قرار دهد.به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا، هادی ساعی بعد از انتخاب بعنوان رئیس جدید فدراسیون تکواندو اظهار داشت: جا دارد از آقای پولادگر که سال ها برای تکواندو زحمت کشید و من افتخاراتم را در زمان مسئولیت ایشان به دست آوردم، تشکر کنم.

تکواندو برای همه ما اصل است و اگر نبود ما امروز دور هم جمع نمی شدیم. به نوبه خودم از آقای پولادگر خواهش می کنم همچنان کنار ما باشند. تجربه ایشان را با پول نمی توان خرید و از او می خواهم کنار ما باشند تا از تجربیاتشان استفاده نمائیم.

امیدوارم نماینده خوبی برای کل خانواده تکواندو باشم و نمی خواهم کسی را دور کنم. از همه می خواهم کمک کنند.

وی در آخر اظهار داشت: اساسا همه اعضای خانواده تکواندو می توانند به ما کمک کنند. از همه اعضای مجمع و خانواده تکواندو تشکر می کنم.

ساعی همین طور اظهار داشت: انتخابات سختی بود و رقابت هم خیلی سنگین بود اما در نهایت خانواده تکواندو تصمیم گرفت و امیدوار هستم این لیاقت را داشته باشم. همه باید کنار هم جمع شوند تا از همه پتانسیل خانواده بزرگ تکواندو استفاده نمائیم.

وی اضافه کرد: برنامه های مختلفی داریم. با اهمیت ترین برنامه ما المپیک پاریس است و وقت کمی هم داریم، البته این مساله برای همه دنیاست و باید سریع برنامه ریزی نماییم. کسب سهمیه برمبنای رنکینگ است و بچه ها باید در مسابقات مختلف امتیاز جمع کنند. کمی عقب هستیم و باید سریع تر کارمان را شروع نماییم.

پرافتخارترین ورزشکار ایران در المپیک، افزود: ما در رده نوجوانان قهرمانان خوبی داشتیم اما وارد بزرگسالان نشدند چونکه نمی توانند رقابت خوبی در این رده داشته باشند. به همین دلیل می خواهیم تیم امید را راه اندازی نماییم. این ها سرمایه تکواندوی ما هستند. ما در المپیک جوانان ۲ طلا گرفتیم اما این دو قهرمان الان نیستند. در زمینه قهرمانی، مربیان و پیشکسوتان چهره های خوبی داریم که بیرون مانده اند و باید از آنها استفاده نمائیم.

وی درباره تغییر کادر فنی تیم ملی نیز اشاره کرد: در گذشته هم وقتی مدیر فنی بودم اهتمام کردم از تمام پتانسیل تکواندو استفاده کنم و در ۳ سال فکر می کنم ۲۰ مربی را در رده های مختلف استفاده آوردم. باید از مربیان بازیکن ساز که خیلی ها را معرفی کرده اند استفاده نمائیم. بطورمثال اگر یک مربی بازیکنانی معرفی کرده حتما در تیم ملی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی درباره احتمال تغییر فریبرز عسکری اظهار داشت: فعلا اردوها تعطیل شده است. نخستین رویداد مسابقات کشورهای اسلامی است باید بیینیم چه اتفاقی می افتد.

ساعی درباره احتمال استفاده از مهماندوست اشاره کرد: ما از تمام پتانسیل خود استفاده می نماییم. او از مربیان خوب تکواندوی ایران است اما فعلا آنجا مشغول هستند.

ساعی با تاکید بر اهمیت جایگاه بانوان اظهار داشت: ما بخصوص در رده های پایه بانوان پتانسیل بسیار خوبی داریم و این را در المپیک ریو اثبات کردیم. معتقدم حتی مدال ها می تواند خوشرنگ تر هم باشد. هدف این است که برای المپیک بعدی حداقل ۲ سهمیه در بانوان کسب نماییم. ما به بانوان اعتقاد داریم و امیدوار هستم آنها هم خودشان را نشان بدهند. ما از آنها با همه توان حمایت می نماییم.

منبع:

1400/10/17
14:36:16
5.0 / 5
871
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد