دفاع شخصی
عباسعلی :

مسؤلان فدراسیون کاراته بی توجهی کردند

مسؤلان فدراسیون کاراته بی توجهی کردند

به گزارش دفاع شخصی بانوی المپیکی کاراته ایران اظهار داشت: با گذشت چهار ماه از عمل جراحی روی زانوی صدمه دیده من، مسؤلان فدراسیون کاراته سراغی از من نگرفته اند.حمیده عباسعلی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر عنوان کرد: حدود چهار ماه است که از عمل جراحی می گذرد و همه چیز به خوبی و طبق برنامه پیش می رود. برنامه درمانی فیزیوتراپی و توانبخشی انجام شده است. تقریباً دو ماه است که وارد برنامه های بدنسازی شده و طبق نظر دکتر کیهانی و در شرایط فعلی اجازه کارهای فنی را نداشته و فقط بدنسازی در دستور کار است و با نظر ایشان و گذشت هفت ماه از زمان جراحی تمرینات فنی و کاراته را آغاز خواهم کرد.
سرگروه تیم ملی کاراته بانوان در مورد زمان بازگشت به تاتامی اظهار داشت: دقیقاً معلوم نیست که چه زمانی تمرینات فنی را شروع می کنم. فعلا تمرینات برای بالا رفتن قدرت بدنی پیش می رود. در همین راستا از استاد سید حسین حسینی در کنار برنامه های بدنسازی، راهنمایی و کمک می گیریم. خدا را شکر در این زمان فکر می کنم به شرایط لازم رسیده ام. ولی عجله ای برای بازگشت به تاتامی و آغاز تمرینات فنی ندارم. می خواهم با قدرت و در سلامت کامل برگردم.
وی با انتقاد از بی توجهی فدراسیون نسبت به شرایط اش عنوان کرد: همیشه تلاش داشته ام روی پای خود ایستاده و برای رسیدن به اهداف بزرگ منتظر کسی نباشم. در این راه هم بسیاری از بزرگان ورزش کنارم بوده و به من مشاوره دادند. کاراته خانه دوم من است و متأسفانه در خانه خودم فراموش شده و اهمیت ندادند. غیر از چند روز نخست، در سه ماه گذشته پیگیری خاصی درباره روند درمان و احوالم از جانب فدراسیون کاراته صورت نگرفته است. یادم نمی آید تا امروز نایب رییس زنان فدراسیون درباره شرایطم با من حرفی زده باشد.
عباسعلی افزود: من در المپیک صدمه دیدم و انتظار داشتم مسؤلان فدراسیون پیگیر شرایط من باشند. حتی در مراسم بدرقه تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا هم توجهی نشد. در حالیکه من کاپیتان تیم بوده و سال ها برای موفقیت آن تلاش کردم. برای ارتباط با من پیغام و پسغام ارسال کرده اند و این که چرا مستقیم تماس نمی گرفتند، مشخص نمی باشد. متأسفانه خارج از کاراته افرادی بودند که پیگیر کار من بودند که مهم ترین شخص صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و پیمان فخری بودند که سبب دلگرمی من شدند. به عبارتی هر چه از خانواده کاراته دور می شدم، افرادی بودند که قوت قلب باشند.
بانوی پرافتخار کاراته ایران در انتها با طرح سوال اصلی که آیا کشورهای دیگر هم با قهرمانان خود که برای موفقیت آنها سرمایه گزاری نموده اند، چنین رفتاری دارند؟ عنوان کرد: من از دید یک قهرمان مبحث را نگاه می کنم، توقع داشتم پس از سال ها کسب موفقیت و مدال های مختلف در مسابقات جهانی و آسیایی در این شرایط مورد توجه قرار گیرم. شاید مسؤلان فدراسیون از دید مدیریتی مبحث را نگاه می کنند؟ ولی این نوع برخوردها سبب نمی گردد از مسیری که برای پیشرفت و کسب موفقیت های بیشتر برگزیده و مهم تر از آن اتفاقات خوبی که می دانم در انتظارم است خارج شوم. مطمئن باشید عباسعلی با قدرت برای افتخار آفرینی زیر پرچم مقدس ایران اسلامی بازخواهد گشت.


منبع:

1400/10/19
20:02:26
5.0 / 5
792
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد