دفاع شخصی
شهربانو منصوریان:

برای موفقیت در بازی های آسیایی انگیزه زیادی دارم

برای موفقیت در بازی های آسیایی انگیزه زیادی دارم

به گزارش دفاع شخصی قهرمان ووشو جهان اظهار داشت: به دنبال طلای بازی های آسیایی هستم تا ویترین افتخاراتم را تکمیل کنم.به گزارش دفاع شخصی به نقل از مهر، شهربانو منصوریان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ووشو، ضمن اشاره به آخرین شرایط تیم ملی عنوان کرد: خدا را شکر شرایط خوبی در اردو داریم و همه چیز بر مبنای نظم و انضباط در حالی برگزاری و انجام است. در جریان مسابقات انتخابی درون اردویی اول که پیگیری شد، ووشوکاران عملکرد خیلی خوبی داشتند. در واقع استعدادهای بسیار خوبی در اردو هستند و این نشان داده است که کار سختی پیش رویم قرار دارد.

وی افزود: ما دو هفته در اردو حضور خواهیم داشت و مقرر است به شکل جدی همدیگر را محک بزنیم. می دانم که با عنایت به نفرات حاضر در اردوی تیم ملی، کار سختی برای اعزام به بازی های آسیایی دارم. البته سال جاری از همه سال ها بیشتر تمرین کرده ام. پیش از این و برای حضور در ادوار قبلی بازی های آسیایی فقط در زمان حضور در اردو تمرین می کردم، اما برای این دوره به صورت مداوم درحال تمرین هستم. روزی دو جلسه تمرین دارم و به هیچ چیزی جز کسب افتخار و بالا بردن پرچم ایران در «هانگژو» فکر نمی کنم. تمام تلاشم را می کنم که این اتفاق بیفتد.

بانوی پرافتخار ووشوی ایران ضمن اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته از جانب فدراسیون اظهار داشت: فدراسیون عملکرد خوبی طی این مدت داشته و در برگزاری رویدادهای مختلف همچون لیگ و قهرمانی کشور برنامه ریزی بسیار خوبی نسبت به گذشته انجام داده و قویتر از ادوار قبلی ظاهر شده است. این مسائل این نشان داده است فدراسیون برنامه محور است و امیدوارم این برنامه محور بودن و نگاه حمایتی که وجود دارد، با درخشش ووشوکاران در بازی های آسیایی همراه باشد و من هم بتوانم آن مدالی که در کارنامه ام خالی است را کسب کنم و طلای بازی های آسیایی را در ویترین افتخاراتم قرار بدهم.


منبع:

1400/10/22
22:56:44
5.0 / 5
455
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد