دفاع شخصی

آمریکا با ستاره هایش مقابل ایران

آمریکا با ستاره هایش مقابل ایران

آمریکا ترکیب نفرات تیم ملی کشتی خویش را برای مبارزه با ایران اعلام نمود که دیوید تیلور غایب بزرگ آن است.


به گزارش دفاع شخصی به نقل از ایسنا و به نقل از استار، فدراسیون کشتی آمریکا ترکیب تیم کشتی آزاد خویش را برای مبارزه دوستانه با ایران که مقرر است در ایالت تگزاس برگزار گردد اعلام نمود و بر این اساس دیوید تیلور، قهرمان المپیک ریو در ۸۶ کیلوگرم غایب بزرگ این تیم است تا مصاف او با حسن یزدانی به زمان دیگری موکول گردد.
کاپیتان این تیم جردن باروز قهرمان المپیک ۲۰۱۲ و قهرمان پنج دوره جهان در وزن ۷۹ کیلوگرم خواهد بود. باروز بیش ترین عناوین جهانی را برای آمریکا در سالهای اخیر به دست آورده است و مدال های طلا را در سالهای ۲۰۱۱، ۲۰۱۳، ۲۰۱۵، ۲۰۱۷ و ۲۰۲۱ کسب کرده است. باروز هم چنین سه مدال برنز جهانی را در سالهای ۲۰۱۴، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ کسب کرده است.
همچنین کایل اسنایدر، قهرمان المپیک ۲۰۱۶ و قهرمان دو دوره جهان در وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی خواهد گرفت. اسنایدر جوان ترین آمریکایی بود که در سال ۲۰۱۵ یک عنوان جهانی در کشتی به دست آورد، سپس جوان ترین آمریکایی شد که عنوان قهرمانی المپیک کشتی را در بازی های ۲۰۱۶ ریو به دست آورد. او دومین مدال المپیک را در بازی های ۲۰۲۰ توکیو با مدال نقره به دست آورد جایی که برابر عبدالرشید سعدالله یف در فینال باخت.
جی دن کاکس دارنده دو طلا و دو برنز جهان و یک برنز المپیک هم در 92 کیلوگرم به میدان می رود. کامران قاسمپور در مسابقات جهانی نروژ موفق شد کاکس را شکست دهد.
ترکیب آمریکا برای مبارزه با ایران به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم - توماس گیلمن
۶۱ کیلوگرم - دیتون فیکس
۶۵ کیلوگرم - یانی دیاکومیهالیس
۷۰ کیلوگرم - جیمز گرین
۷۴ کیلوگرم - جیسون نولف
۷۹ کیلوگرم - جردن باروز
۸۶ کیلوگرم - زاهد والنسیا
۹۲ کیلوگرم - جی دن کاکس
۹۷ کیلوگرم - کایل اسنایدر
۱۲۵ کیلوگرم - بعدا اعلام می شود
برای سنگین وزن گفته شده است گیبل استیونسون که به حرفه کشتی کچ روی آورده است مقرر است یک مبارزه دیگر داشته باشد ولی به نظر می آید هنوز تصمیم نهایی درباره حضور یا حضور نداشتن این کشتی گیر که طلای المپیک توکیو را کسب کرده است گرفته نشده است.


منبع:

1400/10/24
13:00:24
5.0 / 5
563
مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
لینک دوستان دفاع شخصی
دفاع شخصی self defense
self-defense.ir - مالکیت معنوی سایت دفاع شخصی متعلق به مالکین آن می باشد